Autorádio JVC KD-G311, aux vstup

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
machan0
Příspěvky: 4
Registrován: 29 zář 2012, 02:00

Autorádio JVC KD-G311, aux vstup

#1 Příspěvek od machan0 »

Zdravím
Mám autorádio JVC KD-G311 a chtěl bych k němu připojit aux kabel, jenže toto rádio nemá ani CD-changer, ale kdesi jsem četl, že se to dá připojit na AM rozsah, ale bez schématu to asi nepude...
Dík za všechny rady.

Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

#2 Příspěvek od KUBO »

http://elektrotanya.com/jvc_kd-g311_312 ... nload.html

Klikneš na GET MANUAL čo sa objaví pod obrázkom po nejakej chvíli a sťahuješ
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
machan0
Příspěvky: 4
Registrován: 29 zář 2012, 02:00

#3 Příspěvek od machan0 »

Dik moc, a nahodou o tom, že se to připojí na ten AM rozsah nevíš něco, třeba kam přesně to připojit a co udělat?
Dik

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#4 Příspěvek od Eleman »

Nebylo by jednodušší použít transmiter? Je to za pár kaček a není třeba do ničeho zasahovat. Už se to tady několikrát řešilo.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
machan0
Příspěvky: 4
Registrován: 29 zář 2012, 02:00

#5 Příspěvek od machan0 »

No ten už koupený mam ale furt nastavovat frekvenci a kvalita taky žádná sláva...

Uživatelský avatar
machan0
Příspěvky: 4
Registrován: 29 zář 2012, 02:00

#6 Příspěvek od machan0 »

Jak je to teda s tím zapojenim na AM tuner? :?:

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#7 Příspěvek od pepik9 »

Tady to asi nepujde, to předpokládá, že je z tuneru vyvedeno zvlášť FM a zvlášť AM, ale tady se to přepíná už uvnitř tuneru.

Uživatelský avatar
michal_n_cz
Příspěvky: 25
Registrován: 25 dub 2009, 02:00
Bydliště: Olomouc, Česká republika

#8 Příspěvek od michal_n_cz »

pepik9 píše:Tady to asi nepujde, to předpokládá, že je z tuneru vyvedeno zvlášť FM a zvlášť AM, ale tady se to přepíná už uvnitř tuneru.
Tady by to šlo, protože je stereo dekodér právě už v tom tuneru - dát před volume control malinké dvoupolove relátko, aby přepinalo vstup z tuneru jen v případě volby AM - napětí na relatko vzit u toho tranzistoru Q6 - je tam 0 nebo 8V relatko na 5V + odpurek - daval jsem do radia uz takové malinké Takamaisava.
Už jsem se setkal i s radiem (Kenwood), kde to opravdu nešlo - stereo dekoder byl současti volume control obvodu - dovnitř šlo jen mono.
Nejjednodušši jsou na tyhle úpravy radia s kazetou bez elektroniky.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“