Ziadost o ban - jarda - zasieranie fora nezmyslami

Upozornění na SPAM či vážné porušení Pravidel EB, BAN (a případný UnBan) narušitelů, blokování/odblokování IP adres

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

Ziadost o ban - jarda - zasieranie fora nezmyslami

#1 Příspěvek od rnbw »

Prezrite si zoznam "prispevkov" pouzivatela jarda: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... thor=jarda

Takmer ku kazdej teme ma potrebu napisat nejaky totalny nezmysel a obcas este prilozit nejaky zbytocny obrazok. V mnohych temach sa diskusia po par jeho "prispevkoch" otoci na dristy o nicom (v lepsom pripade) alebo na osobne urazky.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od ZdenekHQ »

Vím o něm.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#3 Příspěvek od Killroy »

Já taky..




.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
Vogon
Příspěvky: 1618
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Vogon »

No, tohle: Třeba na chatě, ale čas zásahu i tak nepustí, je potřeba i informace zpětné, a jak dlouho? asi vejde do análů.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#5 Příspěvek od Hill »

Nutkání napsat hromadu takových příspěvků do různých vláken na mnoha diskusních fórech je vychází z toho, že téměř vždy někdo zareaguje.
Proto, prosím, ignorujme zbytečné a nic neřešící příspěvky v jinak užitečných vláknech: jak na ně vzniknou reakce, už se hůř odstraňují, hkavně to sežere podstatně víc času.
On se každou chvíli někdo objeví, kdo tu musí začátečníky odrazovat, zesměšňovat a starým praktikům ukázat, jak je nad ně intelektuálně povznesen, i když k tématu nemá, co říci.

Zůstat nepovšimnut, to musí být otrava se dvěma možnými konci.
Bude to pro některé z nás asi náročná škola, ale pro zastavení sestupu úrovně tohoto fóra zřejmě nezbytná.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#6 Příspěvek od ZVUK2000 »

A já myslel že vyhlášena nějaká soutěž o co nejvíc příspěvků a Jarda chce porazit Andreu :roll:

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#7 Příspěvek od Andrea »

Máš nějaký konkrétní problém s kvantitou a kvalitou mých příspěvků? Klidně ho tu ventiluj, nakonec ten banán můžu dostat já. Pak tu konečně zavládne duch porozumění, lidskosti a jen a jen nezištné snahy si vzájemně pomoci, jo a hlavně technické korektnosti, té nejvíc.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#8 Příspěvek od ZVUK2000 »

To mne mrzí že si to nepochopila. Právě že naopak. Na Tebe nemá tak píše hovadiny a počtem tě trumfne ale kvalita a kvantita................. :?:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jsem ho včera přes PM poslal spát, pak toho nechal. Už to bylo na hraně.

Bude to chtít promazat. Naposledy.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#10 Příspěvek od Hill »

Já jsem si s ním taky nějaké ty SZ vyměnil už minulý týden, protestoval, že jsem jeho příspěvky (místy bez varování, přiznávám) promazal, a tři dny to pak vypadalo, že to funguje, ale byla to asi marná naděje.
Inu, každý máme své dny, ale aby je někdo měl nepřetržitě, to se přece nedá vydržet sám se sebou...

Uživatelský avatar
Vogon
Příspěvky: 1618
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Brno

#11 Příspěvek od Vogon »

Je to takový blbý se o někom bavit tímto způsobem ale ono je možný že to nikdo jinej nevidí. (?)
Všiměte si o čem ve svých příspěvcích píše. Nikoliv o tématu přímo a nebo s cimrmanovským úkrokem stranou, což je tady celkem běžná a relativně tolerovaná praxe. On většinou píše o sobě.
Co dělá, jak se má, co dělal před lety, co má ve sklepě, řeší svoje potíže s okolím atd. Snaží se prezentovat sebe a svoji osobnost jednak textem a jednak obrazově. On si na úrovni druhé signální soustavy neuvědomuje jaký má problém a proč, a tak mu podvědomí tlačí do hlavy představy a pocity které se pokouší ventilovat mj. taky ukazováním obrázků. Někdy se na ně koukněte vcelku, to je jak učebnice psychiatrie pro první ročník.
Pohovorem v SZ typu "uklidni se", "piš k věci" atd. se nic nevyřeší, protože to není rozhovor k věci která ho trápí. MK blahé paměti, taky neřešil problémy se zásuvkama, kreslením otvorů pro šroub a nebo kabelem SYKFY. On řešil sebe a své problémy, SYKFY byla jen zástěrka.

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#12 Příspěvek od jarda »

Zajímavý přístup. Neřeším nic. Pouze jsem se snad domníval - představit se. Vy se tu dlouhou dobu znáte, a jsem tu chvíli, ne? Jsem v oboru dlouho, a nemám potřebu se chlubit, vím - co dokáži. A tahat do toho psychiatrii, sranda. Studoval jsem z jejich skript už i před a na sš, protože počítače se snaží kopírovat mozek... a samozřejmě jsem pro svoje pracovní zařazení absolvoval i testy, o kterých ani netušíte. Mozek, to je věc. A působení na rozum, city a vůli - to je jeden ze základů komunikace, ne? A každý mluví sám za sebe.
A kdo má právo hodnotil jiného? Jen na základě osobní znalosti a minimálně stejné kvalifikace, a to je asi podstata problému. Totižto ve vzdělávání jsem celý život. :D

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#13 Příspěvek od ZVUK2000 »

Jardo možná je to tím že se snažíš komentovat vše a příspěvky nejsou mnohdy věcné.

Uživatelský avatar
Vogon
Příspěvky: 1618
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Brno

#14 Příspěvek od Vogon »

Podívejte, pane jardo, skutečně nic ve zlým, řeči se vedou a voda teče.
Vy jste v nějakých čtrnácti větách, použil jedenáctkrát přímo osobní zájmeno "já" a třikrát nepřímo. Obávám se, že na odborném fóru si nikdo o Vás, povídat nechce.
Pokud si chcete pokecat o elektrotechnice, jen tak obecně, s obrázky a mozkovými testy, zkuste založit třeba na pandoře nebo na okounovi, nebo kdekoliv jinde, nějakou vlastní diskusní skupinu a pozvěte lidi na kus řeči.

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#15 Příspěvek od jarda »

Věcnost je o tom - navést k přemýšlení o problematice a navedení na smér a literaturu. Tak je to běžné, a každý bude rád, že na to přišel sám. A pokud to není běžné třeba tady, tak na VŠ je to základ. A bastl není blbšula. Kdo chce, vezme si, a kdo ne - má čas, je to každého jím zvolené tempo.

Ad Vogon - hodnotíte tu mně, takže odpověď k véci "já" nemůže být jiná, ne? A dost konkrétností jsem tu dal, ne? Jen je vidět. Grafika dá více, než její slovní opis, viz třeba J.A.Komenský - Škola hrou.

Zamčeno

Zpět na „Upozornění na SPAM, porušení Pravidel EB, BAN narušitelů, blokování IP adres“