Zdroj Philips VR410

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Jokainen

Zdroj Philips VR410

#1 Příspěvek od Jokainen »

Nejde pøeèíst typové oznaèení obvodu ve spínaném zdroji tohoto videa. Nìmìl by nìkdo schéma zdroje nebo název toho IO? Zkoušel jsem rùzné servisní manuály na files.shop bohužel bezvýslednì. Do opravy to neponesu ale, domluvil bych se. Dík.

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

Philips

#2 Příspěvek od LOYZA »

Nenašel jsem tvůj model, ale ve 422 je TDA4605-3 8 PINŮ. Je dost možné, že to bude stejné? Jinak lehce otři vršek IO lihem a někdy se to pak objeví. Oni na to dělají různé "nástřiky" a pak to není vidět. Snad ti to pomůže. Loyza.

Jokainen

Zdroj Philips VR410

#3 Příspěvek od Jokainen »

Dík za snahu, bohužel ten TDA4605 to asi není protože ten pùvodní má na pinu 2-zem, pin8-vcc, pin5-out, pin7-nc. Vršek pùvodního obvodu je ustøelený po zásahu blesku a nepodaøilo se mi ho najít. Kdyby nìkomu ten pinout pøipomínal nìjaký IO, byl bych moc rád.

wiktor

#4 Příspěvek od wiktor »

a ten integrak ma 8 pinu nebo 16 pinu taky by to moch bejt MC4460?P

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

vcr

#5 Příspěvek od LOYZA »

Tak jsem kouknul na kdejaké Philips VCR a když je tam IO na primární straně, tak je to 8 pinový TDA 4605 PŘÍPADNĚ JE U NĚKTERÝCH -3 ! No a v jiných je MC44603P a ten má 16 pinů! Jiné v nevelkém množství Philipsů jsem nenašel! Jinak ještě pokus AME Hradec Králové, jsou tam ochotní kluci a podle modelu dokáží mnohdy najít co tam je. Stačí jim zavolat, telefony jsou na netu na ně. Loyza
PS a dej vědět, jak jsi dopadnul.

Jokainen

Zdroj Philips VR410

#6 Příspěvek od Jokainen »

Dìkuji za info. Jedna dobrá duše mi dovolila sundat dekl z podobného videa, je tam MC44608P.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “