CodeWarrior USB TAP

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mimar
Příspěvky: 45
Registrován: 01 bře 2011, 01:00
Bydliště: České Budějovice

CodeWarrior USB TAP

#1 Příspěvek od Mimar »

Zdravím pánové a dámy. Pracuju na jednom projektu se signálovým procesorem MC56F8037E od Freescale, pro programování používám JTAG CodeWarrior USB TAP připojený k PC přes USB. Když jsem tento nástroj provozoval pod Win XP, tak všechno šlapalo, jak mělo. Teď jsem ale nafasoval nový počítač s widlemi 7 a ať dělám, co dělám, tak ten signálák prostě nenaprogramuju. Sranda už byla doinstalovat ovladač pro ten USB TAP, ale zadařilo se. Takže jsem celý natěšený všechno pozapojoval, spustil 56800E Flash Programmer a namísto toho, aby došlo k naprogramování té mrchy MC56F8037E, tak se objevila hláška: CCCSClient::WriteMemorydirect: core not responding, a nic :-(. Asi stokrát jsem prošel nastavení Flash Programmeru, zkontroloval vyvíjenou desku a za boha nemůžu přijít na problém. Nemáte někdo z vás, lidi, s tímto cajkem nějakou zkušenost, hlavně s provozem pod novými okny? Zatím jediné řešení, které mě napadlo, spočívá v provozování virtuálních Win XP pod XP 7, sice to funguje (alespoň kolegovi), ale nelíbí se mi to. Děkuju moc!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#2 Příspěvek od ok1hga »

co to odzkoušet a pak spouštět v režimu konpatability s XP pack2
W7 si nastavení uloží a pak při spuštění nemusíš nic nastavovat . . .
Přílohy
kompatabilita.png
(11.42 KiB) Staženo 59 x

Uživatelský avatar
Mimar
Příspěvky: 45
Registrován: 01 bře 2011, 01:00
Bydliště: České Budějovice

#3 Příspěvek od Mimar »

Děkuji za radu, odzkoušel jsem to, ale bez pozitivního výsledku. Pes bude asi zakopaný někde jinde. Nechápu, proč to má Freescale takhle blbě řešené, zlatý Microchip :-). No budu bádat dál.

Uživatelský avatar
Mimar
Příspěvky: 45
Registrován: 01 bře 2011, 01:00
Bydliště: České Budějovice

#4 Příspěvek od Mimar »

Tak jsem to nakonec zdárně vyřešil, hlavně díky pomoci komunity kolem Freescale, do přílohy přikládám PDFko s návodem, jak postupovat, aby to běhalo....
Přílohy
USBTAPHelp.pdf
(32.76 KiB) Staženo 126 x

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“