Prehliadač pre 64-bit W7

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

Prehliadač pre 64-bit W7

#1 Příspěvek od Duvsan »

Už som zmienil, mám 64bit. W7 MAR. Nainštaloval som FF Nightly. Pri každom štarte si pýta súhlas s nejakým update a je jedno, či ho odsúhlasím. Všetko mu trvá, je nemotorný a asi zaťažuje. Nainštaloval som klasický FF 32bit. a ten maže ako mazaný. Ako mám tomu rozumieť? Opera "náhodile" padá, ani Chrome sa nechová podľa mojich predstáv. Buď sa neráčia so systémom, alebo v ňom mám bordel. Ccleaner i Auslogics disk defragment používam. Antivir mám MSE.
Viete o nejakom solídnom 64bit. prehliadači? Dík

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#2 Příspěvek od Maskot »

Duvsan píše:. Nainštaloval som FF Nightly. Pri každom štarte si pýta súhlas s nejakým update a je jedno, či ho odsúhlasím. Všetko mu trvá, je nemotorný a asi zaťažuje. Nainštaloval som klasický FF 32bit. a ten maže ako mazaný. Ako mám tomu rozumieť?
nightly – nejnovější neotestovaný zdrojový kód

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od forbidden »

A k čemu potřebuješ 64b prohlížeč? To máš zaráz zobrazených desítky stránek s flashem? IE je v 64b verzi standardně v systému, ale ještě jsem ho nikdy ani nespustil. Běžně používám aktuální ostrou verzi FF, úplně bez problémů.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#4 Příspěvek od Duvsan »

Myslel som si, že pre 64bit. systém bude 64bit. prehliadač vhodnejší.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Není nutno používat 64b aplikace, když to nemá smysl. On se s tím taky stejně nechce nikdo programovat, jen tak pro nic za nic. Aplikace, který to využijou, už většinou v 64b verzi existují.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#6 Příspěvek od Duvsan »

Forbidden, pozri CometBird.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

Duvsane, 64 bit verze W7 jsou ti k ničemu. Vše ti bude pod W7-32bit fungovat stejně nebo rychleji a spolehlivěji. Má to smysl jen u podnikových aplikací nějakého AutoCadu protože tam potřebuješ i výrazně více operační paměti a to jde jen u 64bit. OS. U W7 - 32bit max. 3 GB, u W7/8-64bit klidně 8,16,32 GB atd. S pamětí se výrazně rychleji pracuje než z HDD. Tím chci jen napsat, že zbytečně používáš W7-64bit, když nemáš aspoň 8GB paměti a aplikace, co toho využijí. Do 4 GB jsou dokonce pomalejší než W7-32bit, ale někdy dokonce i stejně rychlé. :lol:
Já teď testuji W8-64bit Enterprise a jen na stejné konfiguraci PC, co je pro W7, tak je poznat rychlejší všechno. Asi už vyladili pomalé knihovny.

Uživatelský avatar
Thales
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Thales »

Zdá se že historie se opakuje a někdo oprášil myšlenku Firebirdu :) To měla být značně odlehčená verze Mozilly. Dnes se tomu nadává Firefox. Jenže Firefox nám za ta leta poněkud nakynul a máme tu opět odlehčený CometBird ? No to je jedno - preferuju Operu :wink:

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“