Aukro.sk - koniec

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
KUBO
Příspěvky: 3713
Registrován: 30 říj 2005, 02:00
Bydliště: VT SLOVAKIA

Aukro.sk - koniec

#1 Příspěvek od KUBO »

Pred chvíľou som obdržal email

Milí uživatelé,
rádi bychom vás pozdravili v novém roce a popřáli vám do něj hodně štěstí, zdraví a úspěchů.
Pro portál www.aukro.sk je tento rok bohužel zároveň rokem posledním. Mnoho z vás zaznamenalo,
že v několika posledních týdnech byla pozastavena propagace vašeho zboží a spouštění novinek. Aukru se dlouhodobě nedařilo získat na slovenském trhu dostatečně silnou pozici, proto jsme se rozhodli aktivity na Slovensku ukončit a přesměrovat naše služby na www.aukro.cz.
Co bude nyní následovat?
Dne 15. 01. 2013 budou na našich stránkách* vypnuty následující funkce:

- Registrace nového účtu
- Plná aktivace účtu
- Vystavení nové nabídky
- Opětovné vystavení běžící nabídky

*Tyto funkce budou vypnuty i pro WebApi a Aloader.
Poté budete mít možnost dokončit obchody, požádat o vrácení provize za obchody, které neproběhly, požádat o vyplacení odměn z partnerského programu, vyrovnat dlužné částky apod.

Dne 31. 03. 2013 budou stránky www.aukro.sk přesměrovány na www.aukro.cz a bude zablokována možnost přihlásit se pod účtem, který jste registrovali na slovenském aukru.

Vaše otázky nám zasílejte pomocí kontaktního formuláře nebo na našem fóru http://aukro.sk/phorum/read.php?f=473&i=638&t=638.

Mrzí nás, že na začátku roku přicházíme s takto nepříjemnou zprávou. A hlavně vám děkujeme za všechny společně strávené roky a přejeme úspěšné obchodování na www.aukro.cz.
Vaše Aukro

Párkrát som tam nakúpil, ale že mi to bude chýbať, tak to nie.
„Hľadáme nepoznané, spoznávame nehľadané. Strácame to cenné, ceníme si až stratené. Milujeme všetko zradné a zrádzame milované.”
Pozdravuje Vás Martin

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

Hlavne tam vzdy bolo mrtvo...

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od rezis »

Jsem ani nevěděl, že bylo.....
Jo takové allegro.pl to je jiné kafe - to by se kolikrát i ebay mohl učit :)
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29691
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#4 Příspěvek od EKKAR »

Krom toho, "allegro.pl" = "matička" obou Auker, jak českýho, tak "zapomlčkovýho"...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od petus »

chtěl jsem tam prodávat, ale jak jsem to viděl, tak jsem se na to raději vykašlal
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
PavelFF
Příspěvky: 4796
Registrován: 18 úno 2008, 01:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od PavelFF »

A kdo tedy získal "na slovenském trhu dostatečně silnou pozici?", když Aukro tam skončilo?

Uživatelský avatar
Racius
Příspěvky: 189
Registrován: 29 srp 2009, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Racius »

Spústu vecí čo zoženiem na bazos.sk na českom bazos.cz nezoženiem. :)
Takže tak.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#8 Příspěvek od rnbw »

Aukcny web tu nie je ziadny. Kedysi dobry onetwosold.sk je mrtvy a aukro.sk nebolo dobre nikdy. Takze ostavaju jedine inzeraty - bazos.sk. A tam je to raj pre 🤐 a podvodnikov.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od CZJKP1 »

Aukro začínají vést nějáký docela tupí administrátoři, a tak se ani nedivím, že jde ke dnu! Jenom ty čachry machry s tím vzhledem, atp. Stačí nahlédnoud do diskuze, byl jsem nasranej když sem zaznamenal první změny, žádné změny nevedou nikdy k dobrému, a tak nevím, proč se musí provádět-.. A seznam

Jinak pokud mi hlava nebere, servery typu aukro.cz, aukro.sk a allegro.pl jsou trochu vzájemně propojeny - kolikrát sem viděl stejné aukce na allegru a když jsem opsal číslo aukce a vložil do aukra, oběvilo se mi totéž!

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#10 Příspěvek od galjo »

Slovenské AUKRO bolo dobré , pokial sa tam nenasťahovali predajcovia z polska - lacná ponuka , neznalosť jazyka - podfuky a ignorácia emailov, tak potom to muselo iba upadať. Vrcholom bolo povolenie že už nebola potrebná registrácia s písomným potvrdením konta.... Vtedy som skončil z nakupovaním.

Uživatelský avatar
Holly
Příspěvky: 187
Registrován: 24 srp 2008, 02:00
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

#11 Příspěvek od Holly »

CZJKP1 píše:Jinak pokud mi hlava nebere, servery typu aukro.cz, aukro.sk a allegro.pl jsou trochu vzájemně propojeny - kolikrát sem viděl stejné aukce na allegru a když jsem opsal číslo aukce a vložil do aukra, oběvilo se mi totéž!
Však na těchto serverech se můžeš přihlásit pod svým jménem na aukru. V práci nam aukro blokují, ale na allegro tak nějak pozapoměli, můžeš tam přihazovat a klidně kontrolovat své aukce...
Asi jsem degen a neumím česky, tak se na mně nezlobte!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“