Koho volit 2013

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Koho chcete prezidentem ?

Anketa končí za 27 led 2013, 19:30

Miloš Zeman (v 1. kole 24,21 % / 1 245 848 hlasů)
58
60%
Karel Schwarzenberg (v 1. kole 23,40 % / 1 204 195 hlasů)
38
40%
 
Celkem hlasů: 96

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

Koho volit 2013

#1 Příspěvek od p32 »

Tak už nám zbyli jen dva kandidáti. Koho budete volit z nich ? A co máte pro a proti ?
A vynechte prosím kecy o něčem nebo někom jiném. :wink:

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od AmarokCZ »

Přidej ještě třetí možnost: "Tentokrát volit nepůjdu".
Od více lidí jsem už za tu krátkou dobu od sečtení slyšel něco na způsob: "vybrat si mezi alkoholikem a troubou co se neštítí zesměšňovat celou republiku prostě nejde - na druhé kolo kašlu".
Jakou si ty tipuješ účast ve druhém kole?
http://www.zvodovodu.cz/ | Pokud neodpovídám na téma a chce něco vědět, pište SZ!

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#3 Příspěvek od Andrea »

No jestli vyhraje černokníže, tak to abych se začala učit šprechn dojč a připravila se na vítání našich sudetiše kameraden. :?

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#4 Příspěvek od ok1hga »

koho si teda zvolíme ?

http://youtu.be/W1dnEyRUrvo

. . . proč mám pocit, že už bylo rozhodnuto ?

http://youtu.be/qe5-p7icaZ8
tohle je z ČT24 a nesestříhané, na dotaz vůbec neodpověděl . . .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Třetí možnost neexistuje. Proč ? Kdo nebude chtít volit alkoholika, ten půjde volit spáče, jinak zůstane doma a tím dá automaticky hlas alkoholikovi. Viz volby na podzim 2012.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

Andrea píše:No jestli vyhraje černokníže, tak to abych se začala učit šprechn dojč a připravila se na vítání našich sudetiše kameraden. :?
Už aby to bylo ? Děje se to tak posledních 10 let, ale někdo asi zaspal.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#7 Příspěvek od Hydrawerk »

Prezident musí perfektně ovládat českou řeč. Schwarzenberg má bohužel vadu řeči, jeho mluvený projev je hrozný. Líp je rozumět mojí 96 leté nemohoucí babičce.
Neříkám, že je Karel blb. Jeho písemný projev je dobrý... Prezidentem mýho srdce je ale Zeman. Miluju jeho působení v Zeleném Raoulovi v Reflexu. Bohužel je trochu mrázkovaný a zašloufovaný. Taky ho možná sponzoruje Lukoil z Ruska. Ale ať je aspoň s prezidentem sranda. Volím představitele českýho sedláctví... (Fráze vypůjčená taky z Reflexu.)

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od AmarokCZ »

p32 píše:Třetí možnost neexistuje. Proč ? Kdo nebude chtít volit alkoholika, ten půjde volit spáče, jinak zůstane doma a tím dá automaticky hlas alkoholikovi. Viz volby na podzim 2012.
Tak jsi mě teď hecnul. Ač nechci, tak dám hlas švestce... 8-)
http://www.zvodovodu.cz/ | Pokud neodpovídám na téma a chce něco vědět, pište SZ!

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#9 Příspěvek od mtajovsky »

Můj kandidát je od počátku Miloš, ale ani kníže mi nějak zvlášť nevadí. Hlavně že je ze hry Fisher. Když jsem ho slyšel, jak chce neústavním způsobem ovlivňovat sestavování vlády, bylo jasné, že z něj ten bolševismus nevyprchal.

Kníže, zdá se, je velkým překvapením, ale jeho "udělala" především média a osobnosti na poli umění, celebrit a tak dále. Stačilo sledovat ČT1 a její povolební relaci. Volit knížete začalo patřit v "lepší" společnosti k bontonu a dobrému tónu a kdo by nechtěl patřit do lepší společnosti, že? Táňa Fisherová - to je typické. Ve svých vystoupeních se ukazovala jako někdo, kdo chce změnit ducha politiky a nakonec podpoří knížete, který je ale spjat se současný politickým hnusem. Jinak by se totiž ve svých kruzích shodila.

A pak ti mladí - většinou si ani neuvědomují koho vlastně volí a proč, ale nevolit knížete, to by mezi vrstevníky neobstáli. Když demonstrují proti školnému, ani jim nedojde, že kníže je představitel právě těch politiků, kteří jim ho chtějí zavést.

Jako poznámku bych dodal, že je s podivem, že nikdo nevytáhl cizí státní příslušnost Dienstbiera a knížete. Dientsbier je rodilý Američan , a jako takový má americké občanství a z toho vyplývající závazky. Jak by se jako president choval v případě střetu zájmů ČR a USA? V minulosti již to bylo - vzpomeňme na Tamaru. Zkrátka, český president má být Čech a nic jiného.
Naposledy upravil(a) mtajovsky dne 12 led 2013, 20:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od piitr »

Ale ta třetí možnost tam vážně chybí. Alespoň mně. Já volil Táňu Fischerovou a ta nepostupuje. A mezi těmahle dvěma si nějak vybrat nedovedu. Ale moc se těším na novoroční projevy, ať bude výsledek jakýkoliv. To bude kabaret.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#11 Příspěvek od Hejnicek »



Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od workhard »

Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#13 Příspěvek od Andrea »

p32 píše:Už aby to bylo ? Děje se to tak posledních 10 let, ale někdo asi zaspal.
Klaus měl zájem zrušit Benešovy dekrety a předhodit nás EU? Tak to jsem fakt asi zaspala, to se stydim. :oops:

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#14 Příspěvek od BIPOLAR »

Andrea píše:No jestli vyhraje černokníže, tak to abych se začala učit šprechn dojč a připravila se na vítání našich sudetiše kameraden. :?


Andreo, děkuji za případné přivítání. Můj otec byl sudetský němec a dokonce na počátku 2. svět. války musel narukovat do německé armády, kdy po dezerci, byl odsozen k tr. smrti a jen náhodou se dočkal konce války.
Proto, jako poloviční sudeťák, prosím o přivítání.
Jenom pro doplnění, ne všichni sudečtí němci byli nakloněni Hitlerovi a mám takový dojem, že kdyby neyli všichni šmahem vyhnáni, tak by zde v
pohraničí, ty vesnice vypadaly o dost líp !

Pro informaci - budu volit knížete, protože žádného Jelcina na hradě nechci.
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#15 Příspěvek od Andrea »

Willkommen! Mi casa es su casa.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“