Sony DVP-SR100 nefungujicí tlačítka

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Alexandr
Příspěvky: 1
Registrován: 07 úno 2013, 01:00

Sony DVP-SR100 nefungujicí tlačítka

#1 Příspěvek od Alexandr »

Na dvd přehrávači Sony DVP-SR100 nereaguje žádné tlačítko.Dálkový ovladač k tomu nemám, netuším jestli by to s ním šlo. Proměřil jsem tlačítka a spínají jak mají.
Při zapojení do zásuvky a do TV se TV normálně zapne a objeví se "no disc" .Občas se snaží jakoby načíst disc. Dále nefunguje číselný displey. Pouze problikne, když vypojuji ze zásuvky
Nejsem odborník, pájet umím ,základní znalosti v elektrotechnice taky mám ,ale při vysvětlování prosím berte ohled že mám oproti vám určitě velké mezery :-)
Děkuji,
Alex

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#2 Příspěvek od mirosne »

Začni kontrolou filtrácie zdroja+kontrola prítomnosti všetkých napätí.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
roMAXbi
Příspěvky: 59
Registrován: 17 bře 2011, 01:00
Bydliště: ...nedaleko LV(NR-kraj)

#3 Příspěvek od roMAXbi »

Zdravim ta Alex

Uz tu bola spomenuta kontrola napäti,cize zdroja.Tlacitka urcite nie su dôvodom nefunkcnosti.Skontroluj impulzny zdroj v sekundarnej casti,hlavne elektrolyty a ich kapacitu,nahodou ci nie su niektore "prifuknute".Ale aj bezchybne vypadajuci kondenzator moze byt vadny.Urcite su na doske zobrazene hodnoty napätia zdroja,skontroluj,mierna odchilka nie je na zavadu.Bacha na hlavny kond.a jeho "okolie" v prim.casti,,,, (310V).
RxB
°°° Kdo se ptá,ten se dozví,jen hlupák ví všechno °°°
------------------------------------------------------------------
„Kdo něco umí, ten to dělá. Kdo to neumí, ten to učí. Kdo to neumí učit, ten to řídí.“
---------------------------------------

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “