VCR Panasonic NV-HV60

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

VCR Panasonic NV-HV60

#1 Příspěvek od soucek »

Akorát po záruce mi odešlo včera rodinné video. V obraze se objevili bílé pruhy,jako když je špinavá hlava. Jelikož používám jen své videokazety,moc jsem tomu nevěřil,že vyčištění pomůže. Nemýlil jsem se a pokračoval dál v pátrání. Zkoušel jsem obraz "dohnat" manualně na DO trackingem,ale bylo to ještě horší. Dál mě napadla špatná filtrace ve zdroji,vyměnil jsem několik velkých elytů,ale také to nebylo ono. S tím trackingem to ale nějak souvisí,protože když přehrávám kazetu tím přístrojem nahranou a odpojím plochý vodič od audio-synchro hlavy,tak je obraz okamžitě čistý a bez pruhů. Může to být nějaké zvlněné napětí
někde jinde, nebo je to něčím jiným ?

Straw

#2 Příspěvek od Straw »

Dojíždìjí vodicí trny natahující pásek kolem rotaèní hlavy až na doraz? Pokud ne, tak je poškozené kolo vyvážení trnù VXL2670 viz www.ame.cz/index.php?param=ukaz&tab=cenik&lev=239
Straw

Mike 2

#3 Příspěvek od Mike 2 »

A nezapnul si náhodou pøerhávání SVHS kazet v menu na manual? Mì to u NV-HV61 dìlalo týden po koupi. Musí tam být auto nebo off.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#4 Příspěvek od MetalGod »

Mike 2 píše:A nezapnul si náhodou přerhávání SVHS kazet v menu na manual? Mě to u NV-HV61 dělalo týden po koupi. Musí tam být auto nebo off.
Jó? Když to video má asi přes 2 roky? :smash:
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
soucek
Příspěvky: 656
Registrován: 24 bře 2005, 01:00

#5 Příspěvek od soucek »

Moc se omlouvám,bylo tam opravdu zapnuto přehrávání S-VHS. Velké poděkování posílám Mikemu 2. Ostatním díky za jejich pomoc.
P.S. Jak je člověk starej,tak je blbej.....

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “