"Nový" trik na ukradení auta.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

"Nový" trik na ukradení auta.

#1 Příspěvek od forbidden »

Zloději prý mají "nový" trik na ukradení auta. :lol:
Diskuze je taky výživná, jedna koza přeje vykradení všem co mají SUVčka (jsou to zlí zloději), další zas považuje dálkáč za vymoženost k machrování před sousedy....
Fakt skvělej vzorek populace, tyto diskuze vždycky ukážou povahu obyvatelstva úplně přesně. Normálně se stydím.

Uživatelský avatar
xmurgi
Příspěvky: 402
Registrován: 23 dub 2007, 02:00

#2 Příspěvek od xmurgi »

Klasika bulvar, nemali co pisat. Ked auto zamknem, tak sa patri aspon pozriet si ci sa zatiahli cudliky alebo aktivoval alarm. BTW. vhodne umiestneny a spravne postihnuty WIFI router dokaze narobit tiez podobnu neplechu.

Jenda_KL
Příspěvky: 1173
Registrován: 10 zář 2008, 02:00
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Jenda_KL »

V Kadani běžná věc.
Nechápu, jak si někdo může nevšimnout že auto nejde ovladačem zamknout. To jako že prostě zmáčkne čudl a je to? To si lidi myslí?

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#4 Příspěvek od helios »

Bežná vec aj na slovensku. Len dvaja z desiatich frikulínov a pipín sa aspoň obzrú, či im kára aspoň zablikala smerovkami... :lol:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
mtrencin
Příspěvky: 128
Registrován: 29 bře 2012, 02:00

#5 Příspěvek od mtrencin »

Nepochopil som o čo sa vlastne jedná.
A že ten štýl vykradania je nový. Veˇdialkové ovladanie je ešte z minulého storočia.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#6 Příspěvek od TAKJAN »

Kluci vědí o místech, kde prostě auto nejde zamknout. WIFI, interference BBS a vysílačů FM a podobný bordel..

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#7 Příspěvek od helios »

Skôr majú títo zlodeji rušičku na frekvencii diaľkového.
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#8 Příspěvek od monterjirka »

Kde to jede nejčastěji? 433 MHz? Nebo 867MHz? Nebo snad 2,4GHz?
Na tom běhá tolik jiných zařízení...
A jestli TV PINDA předvedla, že jistý typ vozů je odolnější - možná používají jen "silnější vysílač"!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#9 Příspěvek od kokun »

Naposledy upravil(a) kokun dne 27 bře 2013, 19:47, celkem upraveno 1 x.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#10 Příspěvek od rezis »

Už mi tam chybí jen slova jako SKANDÁLNÍ, ŠOKUJÍCÍ ...
Zdravý rozum na tomto světě nemá své místo.
A když jsme u těch vykradení. Tak bych v podstatě ocenil použití této metody na mém autě. U mě to zatím bylo dvakrát vylomení zámku, a jednou okno.
Přičemž jsem přišel o rádio, podruhé o mikinu z burzy, a potřetí mi ukradli jedno originální cd které jsem měl v kastlíku.....
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#11 Příspěvek od Prochy »

Co se týče diskutujících na novinkách.cz, tak to je kapitola sama o sobě. Většina lidí by tady měla nejradši ještě komunismus a další podobný sračky. Bohužel, jak říká forbidden je to z větší části ukázka český populace. Poté, když tam přijde někdo s dobrý komentářem, tak dostane tolik mínusu, kolik to jen jde.

Jenda_KL
Příspěvky: 1173
Registrován: 10 zář 2008, 02:00
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

#12 Příspěvek od Jenda_KL »

Jak může auto sigalizovat zamknutí a při tom nezamknout?? Nějaká blbost ne?

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#13 Příspěvek od Yarda1 »

Mně se už stalo, že dálkové ovládání sice signalizovalo zamknutí, ale auto bylo odemčené - přepálená pojistka. A taky mi přestal zamykat kufr - tam zase byly přežvejkané dráty co vedly do víka kufru. A už taky jsem zjistil, že na určitém místě dálkové zamykání funguje jen když je ovladač těsně u auta - asi tam poblíž byl nějaký vysílač co dálkové ovládání rušil. Takže je samozřejmé, že zkontroluji blikání (pokud nějaké dveře zůstanou pootevřené, tak to neblikne) a občas prověřím, jestli je skutečně všude zamčeno.
A už se mi stalo, že jsem na parkovišti odemykal své auto a zablikal i vedle stojící mercedes. Parkoviště velké, případný majitel nebyl vidět a kdybych zkoušel, jestli je mercedes odemčený, možná tam někde byla kamera a nemusel bych dopadnout právě nejlépe. Tak jsem doufal, že případný zloděj nebude nablízku, aby toho využil.
Naposledy upravil(a) Yarda1 dne 29 bře 2013, 07:05, celkem upraveno 1 x.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#14 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#15 Příspěvek od monterjirka »

Dobrá inspirace!
Až mi zase nějakej dobytek postaví auto k vratům, aby se mi blbě zajíždělo na vlastní pozemek, zaklíčuji stanici a a on neodjede, protože si neodemkne auto!
Třeba to pochopí.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“