KLDR Co bude?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

KLDR Co bude?

#1 Příspěvek od Hydrawerk »

Poslední dobou tu máme každý den nový článek o KLDR... http://zpravy.idnes.cz/kldr-a-mozne-sce ... anicni_ert
Že by se něco chystalo? Cítíte tu mediální masáž? :scared: Jsem rád, že bydlím na druhým konci světa daleko od Korejského poloostrova.
Kam dál?

Tokio sežehnou jaderné plameny, hrozí KLDR Japoncům kvůli patriotům
Před raketami KLDR vás ochráníme, slíbil šéf diplomacie USA v Tokiu
Raketa KLDR je připravená k odpalu. Korejci už načerpali palivo
Naše mocné úderné prostředky jsou v pohotovosti, hlásí Severní Korea
Turisté se v KLDR k internetu již nepřipojí. Koryolink omezil služby
Čeští diplomaté v KLDR zůstanou, rozhodl krizový štáb
KLDR rozmístila rakety středního doletu a varovala ambasády
Skrytá symbolika KLDR. Dynastie Kimů všude kóduje číslo devět
KLDR zastavila činnost továren v Kesongu, Tokio rozmístilo střely
O dění v Libyi a Sýrii se už píše zcela minimálně.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#2 Příspěvek od monterjirka »

Několikrát v historii se našel "magot" co dokázal na svoji stranu získat davy, které měly hlad a on jim slíbil lepší časy... I za cenu války, revoluce,...
Je úplně jedno, jestli vzpomeneme na Hitlera, Fidela, Gotwalda,...

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#3 Příspěvek od TAKJAN »

Bohužel asi nic...

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od rezis »

Jen vůbec nevím co se tam zase sere "mírumilovná" USA
Myslím, že ti opravdu ohrožení doletem střel KLDR tedy hlavně Čína a Rusko by si udělali pořádek raz dva.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Rusku a Cine sa KLDR nevyhraza. Vyhraza sa Juznej Korei, Japonsku a USA.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od workhard »

Myslím, že kdyby Amíci chtěli, zadupou je tam do země za tři dny.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Asi tak. Ak KLDR vystreli raketu, tak skoncila. Juzna Korea, Japonsko a USA su technologicky najmenej o 50 rokov vpredu.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#8 Příspěvek od rezis »

No spíš mě pořád napadá otázka. Opravdu USA vyhrožuje? Nebo je to jen mediální masáž?
Jižní Koreji to je jasné, těch je mi líto, Japonsko je bohužel malé, vyspělé a v dostřelu takže by se dalo vydírat. Do Číny a Ruska si nedovolí neboť by taky už nemuseli být po odvetě na mapě. USA které není v dostřelu, je vojensky jinde... no prostě mi tam nesedí. Ale třeba je to jen můj pocit....
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#9 Příspěvek od bu2520 »

kdo ví kde je pravda? Je zajímavé že munulý týden, zpravodaj čt který je v Soulu říkal, že tam je naprostý klid a nikdo žádnou válku neřeší. Ale tady nám média servírují jak severokorejci hrozí kde komu. Vzpomínám na předlistopadovou dobu, kdy u západní hranice stáli imperialističtí zdrogovaní hrdlořezové kteří chtěli zničit náš lidově demokratický režim a po revoluci to byli mírotvorci a ochránci demokracie. A stačilo k tomu jen pár článků a prohlášení. Jak snadné .

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#10 Příspěvek od Davidus »

Jedná se o nátlak na Čínu. Čína ví, že kdyby konflikt neurovnala kuprospěchu KLDR přišla by o vývoz, a skončili by ve stejné pr_eli jako KLDR.
Severní Korea jen straší, i když mají početní převahu jsou technologicky silně pozadu.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#11 Příspěvek od p32 »

Odpověď je naprosto jednoduchá a odzkoušená. Je to vlastně otázka.
Co nám chtějí těmito "informacemi" schovat za problém ? Nejedná se o nic jiného, než odvést pozornost lidí od něčeho jiného.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#12 Příspěvek od Killroy »

Hydrawerk píše: KLDR Co bude?
Nebude nic. Kim je sice mladej, ale blbej rozhodně není a podle mě si tuhle vysokou hru spočítal dobře. Bude ještě trochu strašit a potom to "strašidlo" výhodně vymění za ústupky ostatních států = mezinárodní sankce uvalené proti jeho režimu budou budou pro zajištění klidu v oblasti v tichosti zrušeny.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od petus »

rezis píše:No spíš mě pořád napadá otázka. Opravdu USA vyhrožuje? Nebo je to jen mediální masáž?
Jižní Koreji to je jasné, těch je mi líto, Japonsko je bohužel malé, vyspělé a v dostřelu takže by se dalo vydírat. Do Číny a Ruska si nedovolí neboť by taky už nemuseli být po odvetě na mapě. USA které není v dostřelu, je vojensky jinde... no prostě mi tam nesedí. Ale třeba je to jen můj pocit....
to je to samé jako druhá světová... říká se tomu spolupráce... pokud USA dovolí, aby někdo napadl svoje spojence (jako francie a anglie dovolila aby obsadili nás), tak už nebudou mít spojence na tak významném a problémovém kontinentu... nehledě na to, že USA má v Japonsku několik tisíc vojáků...
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus


Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od ZdenekHQ »

Kdyby se ta země najednou ocitla na Měsíci, tak si toho zřejmě ani nevšimnou. Ono není moc dobrý se úplně uzavírat před světem a tvořit si vlastní realitu, může se klidně stát, že se to zvrhne v komedii.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“