Jak rozdělím isoDi na jednotlivé dokumenty např.pdfka vPC

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

Jak rozdělím isoDi na jednotlivé dokumenty např.pdfka vPC

#1 Příspěvek od BOBOBO »

Zdravím přispívající . stáhl jsem si níže uvedené CD , ale nerozbalím . Mám XP , neumím engliš , neumím kombinovat programy . Prosím reálně popsanou JEN vyzkoušenou cestu . Děkuji
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... start=1035
Naposledy upravil(a) BOBOBO dne 18 dub 2013, 09:49, celkem upraveno 2 x.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

To se nedá rozbalit, to je obraz disku. Prostě ho vypálíš jako obraz disku a ne data, např. v Neru.
Nebo jestli se ti nechce pálit, tak si pomocí Daemoonu uděláš virtuální disk a tam to vložíš a pak koukneš přímo na ten disk.
Naposledy upravil(a) p32 dne 18 dub 2013, 08:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#3 Příspěvek od fero7 »

BOBOBO píše:stáhl jsem si níže uvedené CD
Obidve casti?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

To je fakt, musí stáhnout jeden soubor a v odkazu pod ním je 2. část celkového souboru zpakovaného ISO. Až pak to rozbalí čím chce a výsledný ISO vypálí.
Já to stáhl jinde jako celý ISO, takže mě to hned nenapadlo, že je to dělené.
Naposledy upravil(a) p32 dne 18 dub 2013, 08:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mcmlxxx
Příspěvky: 112
Registrován: 14 bře 2010, 01:00
Bydliště: Letovice, Brno

#5 Příspěvek od mcmlxxx »

*edit - nechávám klávesnici v klidu.
Naposledy upravil(a) mcmlxxx dne 18 dub 2013, 08:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

Bohužel , kdyby jste nikdo neodpověděl , tak to bylo pro mne jedno . Pokud mi někdo chce pomoci , tak nějak takto , děkuji , jinak nechte klábosnici v klidu .
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... n&start=15

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#7 Příspěvek od bu2520 »

tak já používám ultra ISO, nebo exituje plugin do total comanderu na rozpakování ISO

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#8 Příspěvek od fero7 »

BOBOBO píše:Pokud mi někdo chce pomoci , tak nějak takto ,
Tomu sa hovori "sila".
Rozbalit nevies. Seriozne informacie, nenapises. Ci mas part1 aj part2, tiez neuvedies. Co Ti ide a co nejde urobit, ani to nenapises. Ale urazat, to Ti ide.
Ak nemas obidve casti, tak jednu samostatnu cast nerozbalis!. Ak mas 2 casti, tak sa rozbalia sami automaticky. 2x kliknut na subor nie je nic zlozite, nic narocne, nevyzaduje si to ziadnu namahu ani ziadne specialne schopnosti alebo vedomosti.
Jeden dvojklik, je to vela?

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#9 Příspěvek od pepik9 »

Nerozčiluj se hned, zadal jsi málo informací. Nejde ti rozbalit ten *.rar ?
Na té stránce jsou čtyři odkazy, musí se stáhnout dva z nich, part1 a part2.
Pokud tohle máš, tak to rozbalíš a dostaneš *.iso. Potom zas záleží na tom, jaký program používáš na vypalování cd/dvd.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#10 Příspěvek od BOBOBO »

Nechci to vypálit , ale rozbalit a uložit jako normální dokumenty . Dělám to jako sport , ty časáky mám . Používám pouze Nero v čj . Jako iso to zde mám . Chci i pro ostatní stejným stylem jako jsem ukázal konverzi souboru viz výše pro další nepočítačové . A ty už běž fero do hajzlu . Máš tady na foru samý kydy-pidy a snad nikomu jsi reálně nepomohl .

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#11 Příspěvek od mikollar »

iso ide rozbalit napr WinRarom, ak je v pc nainstlaovany, staci pravym kliknut na iso a vybrat moznost rozbalit.... Ak je to iso este v rare tak najprv na rar pravym vybrat rozbalit... a az potom krok 1 :)

EDIT:

Este je to moznost vytvorit virtualnu cdrom napr cez daemon tooll Lite a v programe dat mount to iso, ktore sa objavi ako CDROM v tento PC

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#12 Příspěvek od fero7 »

BOBOBO píše:Nechci to vypálit , ale rozbalit a uložit jako normální dokumenty . Dělám to jako sport , ty časáky mám . Používám pouze Nero v čj . Jako iso to zde mám . Chci i pro ostatní stejným stylem jako jsem ukázal konverzi souboru viz výše pro další nepočítačové . A ty už běž fero do hajzlu . Máš tady na foru samý kydy-pidy a snad nikomu jsi reálně nepomohl .
Prepac, ale myslim ze moj prispevok "Obidve casti?" bol uplne normalny a v danej situacii na mieste.
Ak by som zobral do uvahy este Tvoje podracke a falosne utoky na mna, tak prispevok bol VELMI, VELMI, VELMI ustretovy.
Pises o NERO, ale ten s tym nema nic spolocne.
Ak chces na mna utocit, tak poprosim pouzivaj fakty a podlozene argumenty. "Zvasty" a vseobecne frazy vynechaj. Snad mas na viac. (V tomto pripade evidentne nie.)
Este raz, jeden dvoklik je vela? Lebo nic ine sa nevyzaduje.

Uživatelský avatar
Panda38
Příspěvky: 713
Registrován: 21 lis 2012, 01:00
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Panda38 »

Na "rozbalení" ISO je ještě dobrý WinImage. Ale ten Daemon je z těch metod nejspolehlivější (namountovat ISO obraz a nakopírovat obsah z virtuálního disku do PC).
Naposledy upravil(a) Panda38 dne 18 dub 2013, 09:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#14 Příspěvek od BOBOBO »

Já vím , že to od vás vyžaduje práci , ale s tím jsem šel do začátku .
Ještě jednou prosím někoho o stažení tohoto CDa a obrazovkově , ano po kroku dát pscr udělat obrázek zadání , další krok , další obrázek atd. , jak mám ukázáno výše . Kdo to nechce udělat , ať nechá tak . Nikoho nepříčím . Jen ho oberu o čtvrt hodiny . Ostatní návrhy jsou pro mne opravdu nesmyslné . JEDEN obrázkový reálný postup . Děkuji iso souboru mám .

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od hafca »

fero7 píše:....Este raz, jeden dvoklik je vela? Lebo nic ine sa nevyzaduje.
Ale Fero, vyžaduje! Jestli nemá nainstalovaný RAR, tak může klikat jak chce a nic se neděje, mimo dotazu v čem otevřít!. :roll:
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“