Acer Extensa 5620z, redukce na serial port 9 pin

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mandril
Příspěvky: 7
Registrován: 05 čer 2006, 02:00

Acer Extensa 5620z, redukce na serial port 9 pin

#1 Příspěvek od mandril »

Na ntb je rozhraní sxpres card nebo PCMCIA typ II .Někde jsem četl, že to je axpres card 54 Mám doma starou kartu, která se mi hlásí jako PCMCIA- fax modem.Nikde na ní není psáno co to je za kartu.Po prohledávání netu jsem nabyl dojmu, že nic s ničím není kompatibilní a nevím jakou redukci objednat./Software redukce z USB na serial nefunguje/. Jaký je rozdíl mezi PCMCIA I ,II a III jsem nikde nezjistil. V ntb potřebuji používat aplikace jak Windows tak DOS. OS mám win 7 a Vista. Nejlepší by byla praktická zkušenost, kterou já nemám. Nechce se mi vyhodit 800.-Kč za neúspěšný pokus. Díky Mandril
Život dává, milý synu, různé rány! Tohleto je například elektrický proud.

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Zaky »

Co je to za software, že USB redukce nefunguje ? Ještě jsem neviděl něco přes USB redukci úplně nefungovat, jen některé programy používající bitbang mód komunikují přes USB redukci nepoužitelně pomalu. Zajímavá alternativa k nativnímu dosu je DOSBOX, i USB redukce je pak z DOSu přístupná.
Michal

Uživatelský avatar
mandrilek
Příspěvky: 4
Registrován: 09 kvě 2013, 02:00

#3 Příspěvek od mandrilek »

Jedná se o všechny diagnostické programy k autům Daewoo, které používají řídící jednotku s ALDL diagnostický konektor.

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#4 Příspěvek od pepik9 »


Uživatelský avatar
mandrilek
Příspěvky: 4
Registrován: 09 kvě 2013, 02:00

#5 Příspěvek od mandrilek »

Tak už je mi to jasné. Děkuji za pomoc .

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“