MIKRO SD konektory - Životnost / knihovny pro Eagle

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jirkahw
Příspěvky: 33
Registrován: 08 črc 2012, 02:00

MIKRO SD konektory - Životnost / knihovny pro Eagle

#1 Příspěvek od jirkahw »

Nevite nekdo, kde bych mohl najit knihovny pro Eagle s konektory pro MIKRO SD karty ? Nasel jsem knihovnu, kde je sice vhodny konektor, ale ten vyzaduje dva otvory v plosnem spoji, aby plastovy spodek konektoru pevne sedel na desce. Ja na plosnaku potrebuju osadit mikro sd konektor jen z jedne strany a bez vrtani. Nasel jsem i dalsi knihovnu s konektorem , ktery potrebuju, ale rozmer a umisteni pajecich plosek nesedi s tim, co se da bezne koupit treba v GME. Pokud prosimvas nekdo mate knihovnu s jakymkoli mikro sd konektorem, muzete mi ji poslat ?

Uplne idealni by byla knihovna pro tento konektor z GME:
http://www.gme.cz/sloty-pro-sd-karty/sl ... -p823-036/

Dale bych me zajimala zivotnost techto konektoru.
Dodavaji se jednak bezne v provedeni PUSH-PULL (klasicky konektor zasun/vytahni) nebo PUSH-PUSH (tlakem vlozis/ tlakem sama vyskoci). Trochu tem konektorum s perkem (PUSH-PUSH) moc neverim. Mate s tim nekdo spatnou zkusenost ?

Uživatelský avatar
Bastlfanda
Příspěvky: 301
Registrován: 11 črc 2012, 02:00
Bydliště: za Prahó

#2 Příspěvek od Bastlfanda »

no pokud ten slot nemá bejt někde vyloženě "utopenej", tak bych se na to pushpush asi vys... (a zajistil třeba přesnym krytem, aby karta byla zasunutá pořádně) . Mě Xperia umrtvila 32GB microSD a když jsem si toho všiml, nebyla karta zacvaklá, tak nevim, jestli sama vyskočila (nebo třeba nějakym rázem) a jestli je na vině umrtvení telefon/elektronika nebo ten samotnej slot (př. "škrtání" karty o kontakty ve slotu,ap.) ...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“