Také říkám NE

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

Také říkám NE

#1 Příspěvek od BOBOBO »

a to je vše , co mohu
Přílohy
NE2.JPG
(146.41 KiB) Staženo 132 x
NE 1.JPG
(113.9 KiB) Staženo 99 x

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#2 Příspěvek od monterjirka »

Bohužel u nás jsme se ještě nenaučili demokracii a zodpovědnosti při demokracii:
- běžně volí ODS lidé, kterým vadí poplatky u lékaře!
- lidé dají hlas TOPce a pak se vztekají, že nechtěli církevní restituce nebo že je Kalousek "okrádá"!
- lidé se zvolí senátora a pak nadávají na to, že je proti radikální změně zákonů o TV vysílání a jako "na potvoru" zastupuje kraj, kde je příjem TV problém a chybí legislativní podpora k tlaku na provozovatele vysílání

atd... atd...

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#3 Příspěvek od pepik9 »

Jen jestli to není případ, kdy zloděj volá Chyťte zloděje.
o imigrantech v Austrálii a australský premiér

(Ano, jistě se ozve někdo, kdo mi připomene používání odkazů. Ale nemůžu si pomoct, u mě to nefunguje a zkoušel jsem to už několikrát. Místo < > je ve zdrojovém kódu nakonec </ > )

A teď se sem podívej, jak se to píše tady.
Hill

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#4 Příspěvek od MetalGod »

pepik9 píše:...(Ano, jistě se ozve někdo, kdo mi připomene používání odkazů. Ale nemůžu si pomoct, u mě to nefunguje a zkoušel jsem to už několikrát. Místo < > je ve zdrojovém kódu nakonec </ > )
Tady se NEpoužívá HTML, tedy <a href="URL">text</a>, ale BB, což je odvozenina HTML, takže text ;)
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#5 Příspěvek od pepik9 »

Díky za poučení. Asi si to budu muset vytisknout a pověsit vedle monitiru.
Tyhle závorky < > jsem zkoušel jako druhou možnost, protože jsou ve zdrojovém kódu hotové stránky. Zásadní problém pro nás méně znalé je to, že po kliknutí na tlačítko URL v okénku odpovědi se vloží "[url]" bez toho zásadního = .


Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“