DVD/VCR Philips

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

DVD/VCR Philips

#1 Příspěvek od rezis »

Zdravím. Mám takový problém. Philips DVD775VR/14 mi přestal číst některé originální DVD. Zkoušel jsem ho vyčistit, ale nepomohlo. Nevíte kde se do toho dá sehnat optika? Koukal jsem se po netu a nic. Je na ní napsáno SYKC-1285B. díky moc za rady
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Lesnik
Příspěvky: 94
Registrován: 31 led 2006, 01:00

#2 Příspěvek od Lesnik »

Zkus přímo servis Philips, třeba poradí. Je to http://www.phservis.cz/ , jinak poradí i v www.ame.cz

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#3 Příspěvek od paveltl »

A jseš si jistej že je urèitì optika vadná? Vìtšinou ji staèí jen znovu seøídit a èasto se stane že ji vymìníš a nová stejnì nebìží protože je potøeba seøídit desku.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od rezis »

No jenže jak ji seřídit. Točeni trimrama je akorat horsi.
Internet - metla lidstva

wiktor

#5 Příspěvek od wiktor »

horsi ale bude kdyz se ti to nepovede tak to budes muset poslat do nebo sam odvizt do liberece protoze tady v praze delaj akorat videa dvdcka
delaj v liberci.

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#6 Příspěvek od paveltl »

No pokud už jsi tìma trimrama otáèel a neoznaèil si jejich pùvodní polohu, tak už je doma na stole neseøídíš a nezbývá ti než poslat do servisu. Ale napøed tam zavolej a zjisti si cenu pokud tu optiku budou mìnit - možná zjistíš že se vyplatí koupit nové DVD. :?

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#7 Příspěvek od rezis »

Vratil jsem je zpatky na puvodni misto. Schanel jsem se po te optice a bylo mi receno ze je to jeste moc nove a tudis nahradni dily na to nejdou sehnat. Takze levnejsi bude druhy na dily :(
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

DVD775

#8 Příspěvek od LOYZA »

Servisní dokumentaci mám, ale má to 20 MB! - jeden PDF soubor v celku! Pokus se poslat svůj mejl, jestli to projde, budu rád že pomohu.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “