Zase změna?

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

Zase změna?

#1 Příspěvek od kovar »

Před pár lety jsem si musel koupil SAT přijímač kvůli silnému rušení analog.signálu převaděče UFON vzdáleném od baráku cca 200m.Garantovaly že to je na stálo :) .Letos signál vypnuli a musím si kupovat každý rok kartu.A teď tohle? :D

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/316 ... oradi.html

Je to docela dobrý byznis co? :D
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od durkovic »

a znova to len hrá do karát výrobcom distribútorom a predajcom spotrebnej elektroniky pretože sa zase vyhodia haldy aj keď fungujúcich prijímačov len aby sa nakúpili tie s podporou DVB-T2 ..... no to je také "novodobé" aj keď "nespotrebujete" televízor, nevadí technologické inovácie sa vám zaručene postarajú o to že skôr či neskôr do roka ľudia kúpia nový prijímač.... set top boxy sa už "nenosia" ... :roll:

Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

#3 Příspěvek od kovar »

Mně osobně stačí ke spokojenosti obyč.rádio.Pěkně tam hrají a když to člověk poslouchá tak ví druhý den co se tam událo.Na TV můžeme čumět 24hod v kuse a nic nám to nedá.Chudáci lidi co jsou na tom závislí.Vyhodí hodně peněz za přístroje,poplatky za vysílání a pod. a vůbec si neuvědomí že to jde někomu do kapsy za šikovný marketingový (snad jem "ten anglický slovo napsal správně")nápad. :D Koukání na TV mne nebere už kvůli té poprděné nesčetně se opakující reklamě,každých 15-20 min. na přiblblé nesmysly! :? Baví vás to taky?
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od durkovic »

súhlasím, mne ak mám možnosť tak si pustím tiež rádio Blaník a hrají mi hezky česky celej den :)

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

Jenom nerozumím tomu , jakou kartu kupuješ a komu , když na TV nehledíš ? Co ty Pardubice ?

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#6 Příspěvek od kokun »

kovar - proč nejprve nečteš, než honem otevřeš nové vlákno :o :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#7 Příspěvek od monterjirka »

Zrušit televize, které nás blbnou americkými nesmysly. Nechat jen ty, co preferují "domácí tvorbu".
Např. ZAK (Plzeň).
Natočí půlhodinovou "slepeninu" a tu opakují 24 hodin denně, tedy 48x. A o víkendu z toho udělají sestřih! Takže něco je možné vidět i více než 120x!
A jako "televize všech západočechů" to pro zpestření nevysílají pro Domažlicko!

Takže Domažlicko je nejšťastnější místo, protože nás neotravují ty bláboly, které jsou výběrem jen toho, co je "kladné", co se dá použít k dobré reprezentaci kraje, problémy a průsery by si do vysílání ZAK nikdo nedovolil zařadit!
:barf:

Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

#8 Příspěvek od kovar »

BOBOBO- Na TV koukají hlavně děti a babička :) .V těch Pardubkách jsem pořídil úplně perfektně.Dodali to do 3 dnů.
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#9 Příspěvek od Hejnicek »

Honba za nejakym novym neplacenym kanalem nema cenu.
Opravdu zasnu treba na satelitu kdy pri "projeti" cca triceti bezne dostupnych kanalu nedavaji absolutni nic.
A to je taky umeni.
Obvykle slozeni programoveho schema pri teto cinnosti je
serial, reklama, reality show. To se stale opakuje a kolobeh je obcas narusen nejakym "hodnotnym" filmem z produkce USA.
Obvykle to po dvou smyckach vzdam a nahodim HDD nebo DVD.
Pokud napr na Nova planuji nejaky pekny film na ktery by se clovek i podival je znehodnocen reklamnimi bloky opakujicimi se po zhruba 15-ti minutach a natazenymi tak, ze clovek stihne uvarit a vypit 2 varici caje nebo 4 deci cervenyho a jde spat kolem pulnoci i kdyz neni silvestr a ma stavat rano do prace.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#10 Příspěvek od konosuke »

Kovare, nebaví a sledování TV jsem ukončil když letos zanikl v rozvodu STA analogový signál. Jde to, nechybí ! Bez TV a hloupých komerčních reklam. Na zprávy vrak FM rádia Sencor původem z kontejneru, opraven, poslouchám rovněž muziku Rádio Čas a Rádio Hey ! Staré kousky mého mládí a nejlepších let jako kapely Slade, Kiss, Purple, Sabbath, Rainbow, Nazareth a 100 dalších. Bez zbytečných keců moderátorů. Možná spějeme do Mongolska, no a co. Prodala nás naše vláda za jidašský groš.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“