Prodám osciloskop na autodiagnostiku

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jatsoft
Příspěvky: 8
Registrován: 05 kvě 2004, 02:00

Prodám osciloskop na autodiagnostiku

#1 Příspěvek od jatsoft »

Je to 10bitový 4 kanálový osciloskop na atodiagnostiku a napojuje se na Com.Info na www.sybas.cz
Za 4500kč.
jatsoft@seznam.cz

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od DjRix »

Smím se zeptat co to stálo nové? Nemáte někdo tušení? Hodnota součástek je jen tak na pohled na ty fotky tak 200 kč.....
Klídek chlapi,to je nulák...

Uživatelský avatar
jatsoft
Příspěvky: 8
Registrován: 05 kvě 2004, 02:00

#3 Příspěvek od jatsoft »

DjRix píše:Smím se zeptat co to stálo nové? Nemáte někdo tušení? Hodnota součástek je jen tak na pohled na ty fotky tak 200 kč.....
Tak za těch 200Kč tak koupíš akorát tu krabičku ve které to je a 4ks měřícich šnůr.Za co bys koupil ten naprogramovaný procesor co je uvnitř a ten 4 kanálový 10bitový převodník to fakt nevím.Asi nevíš co asi takový převodník a naprogramovaný procesor stojí..Já za to dal 5400Kč bez dph.

Uživatelský avatar
DjRix
Příspěvky: 1247
Registrován: 30 dub 2005, 02:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od DjRix »

Nemusíš se hned tak čertit... :D Jistě,pokud ty součástky půjdu kupovat do GM nebo jinam,tak přijdou na mnohem víc,ale věř mi že výrobní cena není víc jak těch 200kč co jsem napsal. To bych spíš čekal že bude dražší ten soft k tomu,ale mají ho volně ke staženítak nevím za co si ůčtují 5400,- bez DPH.

Bez urážky je to zlodějna a já si za ty prachy radši koupím klasickej škopek,tohle je dost jednoůčelová věc,na okoli jinýho ti vzorkování 1kHz nebude stačit.
Klídek chlapi,to je nulák...

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“