Náhrada sučiastky J6920A

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RomanHalahija
Příspěvky: 57
Registrován: 28 říj 2009, 01:00

Náhrada sučiastky J6920A

#1 Příspěvek od RomanHalahija »

Zhanam nahradu sučiastky spinacieho tranzistora J6920A.....je z televizora SAMSUNG................Dakujem za radu.........

Uživatelský avatar
andid1
Příspěvky: 8
Registrován: 07 srp 2009, 02:00

#2 Příspěvek od andid1 »

Zdravim ja som objednaval s avelmaku,mali by ho tam mat.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#3 Příspěvek od ok1hga »


Uživatelský avatar
judeware
Příspěvky: 1085
Registrován: 04 srp 2009, 02:00
Bydliště: okres Písek

#4 Příspěvek od judeware »

Ten potřebuju taky a navíc trafo HR8944. Obojí je ovšem drahé krako jáva a když to sou séd slyšel, byl chvilku so sad a následně řekl, že to radši shodí z mostu. Takže mi zatím Samsung leží v garáži. :?

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Habesan »

Nic ve zlém, ať si raději zajde na sběrný dvůr a vybere si nějakou, která ještě hraje. Možná si i polepší.
Tuhle zaplachtujte v garáži, dokud z ní nebude starožitnost. Pořád je to rozumnější než ji házet z mostu.

Není to myšleno sarkasticky. Jsem sběratel, a některé telky si nechávám s jasným vědomím toho, že nefungují, protože až budou starožitné, zdaleka to nebude takový problém, jako kdyby byly (několikrát) rozemlety na surovinu.
Taky už jsem obdržel telky, které jsou technicky lepší, než velká část těch které už mám.

Některé sběrné dvory vedou rozumní lidé, kterých je těch přístrojů upřímně líto a ty nejlepší kousky schovávají pro případné zájemce, jen jaksi nemají tak velký odbyt.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Součástky“