Gorenje Prological WA122

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

Gorenje Prological WA122

#1 Příspěvek od bootwin »

Ahoj vsichni tady, mam problem z vyse uvedenou prackou. Manzelka me pred chvili psala, ze pri prani pracka divne vrze. Nevim jsem ted v praci, ale napada me jestli nejsou v haji loziska a jestli je moznost si je vymenit doma sam. U stare pracky ktera byla stara 13 let jsem za jeji dobu menil jen cerpadlo, ale u tehle tezke pracky se radeji zeptam. A druha vec je kde by se dali sehnat nahradni dily na tuhle pracku. Strejda Google me moc nepomohl.A pak kdo s tim ma nejake zkusenosti nebo univerzalni navod jak na to. Diky za rady.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#2 Příspěvek od bootwin »

Tak jsem dosel vcera vecer z prace a pracka akorat prala. Pri praci bylo slyset v urcitych intervalech piskot, ale jak zacala zdimat tak strasne vrzala az skripala, tak nevim. Nekdo mi poradil az bude pracka prazdna, vzit za kraj bubnu ve spodu a zkusit s bubnem tahat nahoru a dolu, ale buben se ani nehne nebo tam zadna vule, Tak to loziskama asi nebude.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#3 Příspěvek od kejki »

A manželka má všechny dráty ve všech podprsenkách?

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#4 Příspěvek od bootwin »

Tak jsem pracku rozebral, vyndal zrezively loziska a gufero. Koupil nove original gufero a loziska a pracka slape jak nova.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“