Najde se tu někdo na oživení telefonu cubot GT90?

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

Najde se tu někdo na oživení telefonu cubot GT90?

#1 Příspěvek od xxxe »

Telefon se začal zasekávat až se nakonec sám vypínal a nešel zapnout.Musela se vyjmout baterie a pak zase šel třeba půl dne.Prodejce telefonu i když dával 12 měs. záruku tak nyní tvrdí že žádná není.Poradil jen dát tovární nastavení.Po tomto zadání se telefon už nerozjel a po zapnutí zůstává panák androida a při stisknutí power píše Formatting/data... ale to je vše.Do recovery mode se nedá vejít,místo toho naskočí co jsem popsal.Místo podržení vol+ a power držím vol- tak se dostanu jen do nějakého menu pro testování zařízení (cam,mic a nevím co ještě) místo angličtiny tam je rozsypaná rýže a to jsem totálně v hajzlu.

Díky

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#2 Příspěvek od bootwin »

Uz jsi vyresil problem s mobilem? Chtelo by to vedet, zda v mobilu byl zapnuty rezim ovladani mobilu pres USB. Pak by to chtelo stahnout ROM a dat ji na SD kartu jako image a pak to nainstalovat.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#3 Příspěvek od xxxe »

Nevyřešil.S tímhle si asi neporadím.Při připojení na USB to chce ovladače instalovat v PC ale to je vše.Žádný program pro nahrání ROM nemaká.Při stažení na SD se nic neděje,není totiž nikde možnost instalace v telefonu.To menu je jen testovací mody.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#4 Příspěvek od bootwin »

ODKUD JSI?Musel bych to videt.A na Googlu je i navod a rom na tento mobil.Mel by se dat ozivit

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#5 Příspěvek od xxxe »

Jsem kousek od Trutnova.Recovery mode nefunguje,nedostanu se do něj.Jde jen ten test mod spustit když držím VOL - při zapnutí.

Uživatelský avatar
bootwin
Příspěvky: 301
Registrován: 13 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zdar nad Sazavou

#6 Příspěvek od bootwin »

A zkousel jsi VOL + drzet zaroven s POWER a cekat az naskoci recovery menu? mel jsem to taky u jednoho mobilu, ze jsem musel cekat treba i 2 minuty nez naskocilo menu. Chce to vyzkouset. A jak se chova PC po pripojeni mobilu? Najde ho a nainstaluje? Pokud ho vidis ve spravci zarizeni v poradku a bez chyb, mel by se Ti ukazat disk. Nebo dej do mobilu kartu a mel by si ji pak videt na PC. pak uz jen to recovery.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#7 Příspěvek od xxxe »

Zkoušel jsem držet tak jak píšeš ale skočí to na panák androida a píše Formatting/data... tak to vydrží třeba 24hod. než se vybije baterie.PC nainstaluje adb driver a ještě myslím i něco jiného.Ten disk již nevím ale asi se neukázal.Telefon tu teď nemám tak to nevyzkouším.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“