Tesla CK 5090-zámek

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oyasobr
Příspěvky: 15
Registrován: 26 čer 2013, 02:00

Tesla CK 5090-zámek

#1 Příspěvek od oyasobr »

Dobrý den všem.Kdo by mohl poradit s výše uvedenou televizí?Zničehonic se tam objevila zelená značka klíče a jinak černé pozadí.Nedá se dál ovládat tlačítky na panelu.Poku přpojím STB,nereaguje,pokud ho vypnu a počkám,až nastane zrnění a poté znovu zapnu,naskočí obraz,přičemž zvuk nejde a nedá se regulovat.Zelený klíč svítí dál.Zajímalo by mne,jakým způsobem se vrátím do předchzího stavu a dále to,jak k tomu mohlo dojít.K TV totiž už několik let není k dispozici DO a tak způsob zablokování je mi záhadou.Pochybuji,že DO k STB Sencor,co se používalo vedle by to dokázalo.Tohle téma jsem zadal do sekce amatéři ale přišlo nula odpovědí,tak to teď zkusím u chytřejších.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od otakarv »

Máš od ní užívatelský manuál? Třebas se to někomu podařilo zablokovat těmi tlačítky a opět se to třebas dá odblokovat těmi tlačítky nazpět, kdo ví?

Uživatelský avatar
oyasobr
Příspěvky: 15
Registrován: 26 čer 2013, 02:00

#3 Příspěvek od oyasobr »

Bohužel,manuál ani návod nevlastním,vyzkoušel jsem kombinaci všech tlačítek,stisknutých před zapnutím.Majitelé se dušují,že TV vypli hlavním tlačítkem jako vždy(ze sítě) a po dalším zapnutí už tam byl zámek.DO se mi také nepovedlo sehnat.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“