Instalace ovladace se nezdarila pristup byl odepren

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Instalace ovladace se nezdarila pristup byl odepren

#1 Příspěvek od robo »

Pokousim se nainstalovat ADB ovladac a MTP ovladac pro telefon. Ovladac najdu, chvilku se neco deje a pak naskoci hlaska ze se nasel ovladac ale pri jeho instalaci doslo k chybe a dole je pristup byl odepren. Zkusil jsem combofix a treba kdyz to chtelo ulozit log tak se taky ukazala nejaka hlaska zadajici me o povoleni. Asi uz si to do prcic nepamatuji. neznate nekdo co delat. os win7,64b os. Testnul jsem vratit se v case ale to propbehlo tak nejak napul. Aplikace co jsem mel zmizly ale obnova pry neprobehla kvuli 0x80070005 chybe. Na netu jsem k te chybe nic konkretniho nenasel. jen snad desitku moznosti co asi zkusit. Dekuji

Edit. Takze je to systemem. Myslel jsem si ze za to muze telefon, menil jsem rom ale po pripojeni na druhy notas je vse v poradku a telefon je jako MTP videt.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#2 Příspěvek od galjo »

V tom druhom notase si mal XP ?

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od robo »

Stejny os, t.j. windows 7 home, 64b. Ted jsem pripojil externi hdd a nepovedlo se nainstalovat > software ovladace zarizeni nebyl uspasne nainstalovan. To se tyka i usb flesky. Proste neco blokuje instalaci ovladacu. Jsem jediny uzivatel obou notebooku.
Notas projety Eset online scanner, Kasperky Security Scan- bez nakazy.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Nemáš tam MSE nebo něco podobnýho ? Pokud ano, tak to vypni.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od robo »

Dekuji vsem za pomoc. Uz jsem to psychicky neunesl :) a udelal jsem novy system. Obnova systemu taky blbnula. Koupil jsem ten stroj od cloveka co neznam i s nainstalovanym os. Uz jsem chtel preinstalovat os davno, co kdyzby bylo neco vpasovano do os. Sice nedelam supertajnou cinnost ale stejne. Na netu jsem jednoznacne reseni nenasel. Je ale zajimave ze rano to fungovalo. Behem odpoledne jsem stahoval my phone explorer a nejak se mi tam propasovala i zmena home obrazovky. To jsem ihned zmenil a pro jistotu projel combofix, esetem a kasperskym. A kdyz nakaza zadna rozhodl jsem se pro tento radikalni krok

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od workhard »

Někdy je to rychlejší, než se s tím sáhodlouze babrat s nejistým výsledkem.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#7 Příspěvek od warp »

Ano, je to nejrychlejší. A hlavnì když je to od nìkoho, tak jako první dìlám novou instalaci, když tam nejsou žádná data - a hlavnì podle sebe.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od robo »

Mam ho urceny na net a par zakladnich aplikaci. Spise co me stve tak aktualizace os. mam verzi bez sp1, takze vse potahat zabere nejaky ten cas. Ale to neva, mam funkcni os.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od ZdenekHQ »

Dneska tady byl kámoš s WIN7 a brblal, že místo práce se mu pořád něco aktualizuje, občas se to nepodaří a provede to krok zpět a znovu.

V MS se zřejmě opravdu zbláznili z pohřbu svého relativně nejúspěšnějšího OS.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“