Kde sehnat levně náhradní díly - notebook 4520s?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

Kde sehnat levně náhradní díly - notebook 4520s?

#1 Příspěvek od Prochy »

Zdravim,

otázka je položena už v názvu tématu. Mám notebook 4520s a při výměně paměti, sem trochu strhnul závit u lišty, kde se notebook zapíná. Na jedné straně to ještě drží, ale trošku to odstavá a trochu mi to vadí. Tak sem si řekl, že si koupím nový díl, je to kus plastu, tak to bude levné. A ejhle originál od HP stojí 650, což rozhodně nemám v plánu za to utratit. Např. část s touchpadem stojí 1800Kč, což mi přijde taky přemrštěný. Koukal jsem na ebay, jestli to tam nebude a bohužel bez úspěchu, nebo našel jsem to tam asi za 500 s poštovným pro jiný barevný model, ale to už bych si asi rovnou objednal přímo od HP.

Nevíte, jestli je to možné někde levněji sehnat? Číslo dílu je 604853-001, jmenuje se to Switch cover pro 15,6" a
vypadá to následovně http://www.dappz.com/images/computer_pa ... 01-oem.jpg

Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od kewin »

Ahoj asi bych zkusil ntb servis pardubice......

http://ntbservis.cz/

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od kewin »

a pak vim o někom kdo tento ntb má ale odchazi na nějake jine zavady tak bych se na dany dil ho mohl konkretně poptap...... osobně ale nejsem si jist zda je to přimo toto HP takže bez zaruky

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4566
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od PotPalo »

Poobzeral by som sa po inzertnych portaloch (bazos a pod.), taketo malickosti sa predavaju za par eur (tj. do 100 kč).

Uživatelský avatar
Jarous
Příspěvky: 216
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od Jarous »

Ono táto rada HP notebookov mala dosť nekvalitný plast, často praskal, buď stárnutím alebo mu vadilo prehriatie v oblasti procesora a video čipu, trpeli hlavne úchyty mosadzných matiek.

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#6 Příspěvek od Prochy »

Myslim si, že tohle nebyla chyba HP, že se mi to rozpadlo, ale moje chyba :-).

Tak v tom servisu chtějí za krátce použitý Switch Cover 350 + DPH, + poštovný, což mě vyjde pomalu jak originál. Zkusim pohledat ještě jinde.

Tak jsem si našel asi 4 další servisy notebooku, tak sem jim rozeslal poptávku na uvedený díl, tak uvidíme, jaké budou další cenové nabídky.

Uživatelský avatar
beznick
Příspěvky: 1
Registrován: 14 srp 2014, 02:00

#7 Příspěvek od beznick »

Pokud je to stále aktuální, mám tady celý 4520s champagne na díly, takže je možno koupit díly i do zásoby.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“