Řetězec ElectroWorld zvolna krachuje

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Řetězec ElectroWorld zvolna krachuje

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Čekal jsem celý den, kdo s tím přijde a zas je to na mě.... :D

http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/ret ... 590604f2e/

Prodejny ElectroWorld v ČR a na Slovensku v uplynulém finančním roce, který skončil koncem dubna, hospodařily podle Nay se ztrátou 5,6 milionu liber (188 milionů korun) při tržbách 129 milionů liber.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#2 Příspěvek od Hydrawerk »

Zajímavé. Změní se něco pro zákazníky? Před několika lety byly prodejny Nay i v ČR. Třeba v Olomouci. http://www.akcniceny.cz/prodejna/nay-ho ... 2-olomouc/ Ale už tam zase není.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Berte to jako Boží mlejny... Neboli kdo jinýmu jámu jámu, sám do ní .... jako ožralej hrobař...!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od forbidden »

Tak to je zpráva dne. Od té šaškárny s doménou jsem je začal totálně ignorovat. Všechny známý jsem odrazoval od nákupu u nich. Snad jsem taky trošku přispěl. :D
Teď ještě Alza a bude to. :lol:

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#5 Příspěvek od Hydrawerk »

Eh, měl jsem s nimi dobré zkušenosti. Ale nakupoval jsem tak různě i jinde.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#6 Příspěvek od Hydrawerk »

EKKAR píše:Berte to jako Boží mlejny...
Tak se změní majitel, a co má být. Hůř dopadlo Electrocity. http://www.novinky.cz/ekonomika/23137-r ... oncil.html

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#7 Příspěvek od Honza_dy »

Uprime receno neni se cemu divit. Do jejich prodejny se obcas chodim vicemene zasmat. Ohromny barak narvany totalnimy shity za neskutecne vysoke ceny kolem kterych pobihaji nazehleni prodavaci co jeste vcera delali v zelenine.
E-shop neni zas tak hrozny, ale mam oblibenejsi obchody. Suma sumarum zadna skoda.

Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

#8 Příspěvek od kovar »

Já se jen divím proč takové velké obchoďáky mají ztrátu a krachují? :D Vemte v potaz takové prodejní řeťezce jako QVANTO a pod?Prodavačky tam dělají za almužnu 12 i více hodin? Kam jdou ty prachy z nákupů předraženého zboží?
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Lebo tam malo ludi nakupuje. A oni musia mat nakupeny tovar, platit priestory, elektrinu a hlavne ludi (naklady na zamestnanca su omnoho vyssie ako to, co on dostane).

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od hafca »

Honza_dy píše:Uprime receno neni se cemu divit. Do jejich prodejny se obcas chodim vicemene zasmat. Ohromny barak narvany totalnimy shity za neskutecne vysoke ceny kolem kterych pobihaji nazehleni prodavaci co jeste vcera delali v zelenine.
E-shop neni zas tak hrozny, ale mam oblibenejsi obchody. Suma sumarum zadna skoda.
Neodporuješ si trochu? V kamenném obchodě shity a jejich E-shop není tak hrozný? :lol:
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Habesan »

Myslel formu, nikoliv obsah.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
css
Příspěvky: 352
Registrován: 05 led 2011, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#12 Příspěvek od css »

EW pozvolna upadal už od doby, kdy jsem tam pracoval (5 let zpátky). Už tehdy byl na prodej, ale nikdo ho nechtěl.

A protože jsem prošel několika školeními, jak zmasírovat zákazníka, aby koupil, co chce EW, a ne co chtěl původně zákazník, tak v podobných řetězcích (EW, Datart, Okay atd.) nenakupuji. Je ale pravda, že se občas chodím pokoukat a naslouchat, jak moji nástupci "radí" nic netušícím zákazníkům, který výrobek je ten "nejvýhodnější", samozřejmě pro EW, nikoliv pro ně. :D

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#13 Příspěvek od pocitujlasku »

ja do takychto obchodov chodim len pozriet veci, ktore potom objednam cez net. pripadne nejake drobnosti kupujem tam, ale viem presne co chcem, neradim sa s predavacom.
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#14 Příspěvek od konosuke »

Soužky a souzi ! Kolaps systému započal. Vnitřní rozpory ničí tábor kapytalyzmu, souzi ! Tak psáno jest. Kupředu levá zpátky ni krok ! Čest vaši praci !
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#15 Příspěvek od Celeron »

Koukám na ten Tvůj podpis a Murphy nemá zcela pravdu! Co se nemůže pokazit a je to ze železa i sebevíc těžkýho, to ukradnou barevní.

Aspoň můj soused měl od stavby baráku před 25 roky na zahradě dvě 4m traverzy a včera v noci mu zmizely...
Jirka

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“