Stary mobil sonyericsson na internet.

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
destilator
Příspěvky: 156
Registrován: 16 lis 2010, 01:00
Bydliště: Bojnice
Kontaktovat uživatele:

Stary mobil sonyericsson na internet.

#1 Příspěvek od destilator »

Dobrý den, vedel by mi niekto poradit s problemom aka je to chyba, co mi moj stary mobil vypíše po odoslaní mejlu, ktoreho odoslanie zlyhalo? Pouzivam postu od gmailu.

Ked chcem poslat mejl prostredníctvom menu v mobile sonyericsson c902, tak mi vypise ze oslanie zlyhalo a potom vypíse toto:
Správa servera: 5.7.0 Must issue a STARTTLS command first. bq8sm6621045wjb.6 - gsmtp
A potom ked to potvrdim OK, tak následne vypíse ze: Adresa odosielatela bola odmietnutá serverom.
Ale v tejto adrese som sa isto nezmýlil! Skusal som aj iný účet od gmailu a tam to vypíše tak isto.

Podciarknuty text sa po kazdom neuspesnom odoslaní správy zmení. Nastavenia internetu co sa nachadzaju v menu telefonu som opísal z mobilu c902 v ktorom toto odosielanie mejlov funguje bezproblémov.
V mobile mam nainstalovanu aj operu mini a tam mi odosielanie mejlov a internet funguje normálne.

Dakujem za odpovede.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od forbidden »

Řekl bych, že server vyžaduje zabezpečenou komunikaci a klient v mobilu to neumí.

Uživatelský avatar
destilator
Příspěvky: 156
Registrován: 16 lis 2010, 01:00
Bydliště: Bojnice
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od destilator »

V identickom mobile c902 to funguje. Ked dam do neho sim kartu tak to fsechno slape.
Len je to rozbitý šrot a tak som ho vymenil...

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od forbidden »

Tak máš chybu v nastavení, když to identickej model umí, anebo má novější verzi firmware třeba.

Uživatelský avatar
destilator
Příspěvky: 156
Registrován: 16 lis 2010, 01:00
Bydliště: Bojnice
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od destilator »

Presne na to som myslel aj ja. Dal som v menu telefonu "vyhladat aktualizacie" a vypísalo mi ze je nainstalovany najnovsí softver.
Ale to mozno nieje to isté.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“