Nabízím vyrobení DPS 25x100mm

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mira2830
Příspěvky: 238
Registrován: 05 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nabízím vyrobení DPS 25x100mm

#1 Příspěvek od mira2830 »

Nepotřebuje někdo nechat vyrobit plošňák do 25 x 100 mm (jedna nebo dvě vrstvy)? Budu ve středu posílat objednávku do Číny a zbývá mi prostor a chybí nápady. Ideální by byly podklady pro Eagle, aybch to nemusel skládat v Gerberu... Bude se to vyrábět v pěti kopiích.

http://www.shenzhen2u.com/PCB

Míra

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#2 Příspěvek od RadekB »

Sice nepotrebuju, ale muzu se zeptat, proc nechavas vyrabet DPS v Cine ? Copak u nas neni firem, co to dokazou take ?

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od jezevec »

Protože cena...

Uživatelský avatar
mira2830
Příspěvky: 238
Registrován: 05 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od mira2830 »

Přesně tak... Kdybych vyráběl větší série, snad by se aspoň trochu vyplatilo nechat to dělat u nás, ale při pěti kouscích je ten rozdíl závratný (myslím, že bych místo pěti dostal za tu samou cenu tak jeden) :?

Uživatelský avatar
sewerman_cz
Příspěvky: 289
Registrován: 13 úno 2011, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od sewerman_cz »

NA kolik u nich vychází poštovné ?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

Jo , dej sem prosím odkaz na reálobjednávku . No a potom se ztratí vlákna jak vyrobit DPS .

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Davidus »

když si představím, že bych měl na každou desku od čonga čekat 14 dní až měsíc.. to bych mohl ten vývoj elektroniky rovnou zabalit.
A navíc když je na každým prototypu aspoň jedna chyba v návrhu :roll: zas čekat až přijde další

desky od čonga nejsou všelék

navíc se mi docela příčí posílat prachy do číny, raději dám práci místním

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

No a já když si představím své bastlení , kdy něco dělám i rok , tak si rád představím , že mi za poštovné od naší firmy přijede za 3 neděle od ťamana deska až domů , jiný svět .

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#9 Příspěvek od termit256 »

Ja jsem si tam naflakal "redukce" z smd na klasicke vyvodove pozdra. Kdyz pak neco zkousis, pripadne delas na univerzalni desce, lip se s tim pracuje. Nemusis pak pajet draty primo na smd, coz je u pouzder kde mas mezi vyvody mezeru 0,2mm nebo u QFN a podobnych celkem opruz.

Uživatelský avatar
mira2830
Příspěvky: 238
Registrován: 05 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od mira2830 »

Poštovné se dost liší, plánuju jít levnější cestou, takže do 200Kč. Odkaz na konkrétní objednávku dát nejde, vše se počítá v rámci stránky, kterou jem uvedl... :?

Ač jsem to nenapsal, prostor na deskách nabízím samozřejmě zadarmo, maximálně bysme se pak domluvili ohledně poštovného v rámci ČR :wink: Když se nikdo neozve, naklikám tam asi právě pár redukcí z SMD pouzder...

Jinak pravdu mají oba tábory :) Kdybych na nějaký projekt spěchal, tak bych samozřejmě využil pool servis u Pragoboardu nebo nějaký podobný typ výroby. Ale tohle mám jako koníček, nechci teda dát za desky "majlant" a za dobu než dám po večerech dohromady program pro mikroprocesor, budou desky bezpečně doma :D

Uživatelský avatar
franta22
Příspěvky: 110
Registrován: 26 lis 2013, 01:00

#11 Příspěvek od franta22 »

Zdravím Vás . Mám dotaz jestli to je možné :
Na kolik přijde vyrobení DPS v čině = rozměr 100x100mm oboustranný TL 1mm , zadáno elektronicky v EAGLE ? Mají ceník dle rozměrů , počtu kusů a počet vrstev ? Učtují poštovné ? a kolik to dělá ?
Bylo by i konstruktivní zde uvést jejich www ? Uvital bych to vzhledem k tomu že je to pracovitý národ a má ceny 5 - 10x levnějši než v GM Praha
obyčejnému bastlíři potom nevadí i o něco větši vzdálenost a doba dodání oproti KOHOUTOVI.
....................................
Dělají taky osazování ??? Tzn . sami si součastky seženou ???...................................
Přeji plno nápadů a radosti z řešení úkolů .

Uživatelský avatar
Mira_A
Příspěvky: 1005
Registrován: 06 dub 2013, 02:00
Bydliště: RpR

#12 Příspěvek od Mira_A »

mira2830 a to máš levné? si děláš srandu.
Pokud to máš jednostranné bez masky. Tak je to levnější u nás.
Asi hodně taky záleží jaké plošňáky necháš dělat.

http://www.semach.cz/cenik.html

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#13 Příspěvek od Celeron »

Prokovená dvoustranka 15x15 cm s maskou a celoplošně zlacená byla při minimálním počtu 10 ks i s poštou od ťamana za 14 dní zpět za necelý 2000,- V Praze byly za tu cenu 2 ks bez zlata a 10 ks bylo za 6500,- Dost rozdíl, co? :roll:
Jirka

Uživatelský avatar
franta22
Příspěvky: 110
Registrován: 26 lis 2013, 01:00

#14 Příspěvek od franta22 »

Já bych rád znal odpověď od
mira2830 ???? :?:
....pokud mi nezodpoví dotaz budí to dojem že jen kalí vodu s tou Činou........ :roll: :P :idea: :arrow: :idea:

Uživatelský avatar
Jiri_REZEK
Příspěvky: 165
Registrován: 02 bře 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava-Výškovice
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od Jiri_REZEK »

Já nechávám si spáchat PCB zde :
http://www.ebay.com/itm/2-4-layer-PCB-M ... 27cba266f7 .
Při 10ti kusech je sleva na 4 dolary , Poštovné="Free Shiping"a do tejdne to mám doma před čumákem...fakt Super a Jsem spokojenej !
EXA

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“