GME je stále lepší a lepší

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

GME je stále lepší a lepší

#1 Příspěvek od jasin »

Hoši z GME se stále zdokonalují. Koukám že účtují za dopravu 30 Kč i když si to vyzvednu osobně na prodejně. :roll:
Jestli to není nová přirážka tak jsem si toho dosud nevšiml.
Že prý za dopravu ze skladu do prodejny. Oni tam asi jinak nejezdí, jen když moje osoba má tu drzost že něco koupí :?
Žádný jiný z eobchodů zatím neměl tu drzost připočítávat si vymyšlené položky. Asi se příště obátím tam kde mi to za ty peníze dopraví až domů.
Číňani dokonce zadarmiko. Pokud se do toho ovšem nepřiplete přiblblý celník.
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Dalsi takyto "zdokonaleny" obchod je Alza.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od CZJKP1 »

TIPA taky šmelí...

Vybral jsem si jiný (lepší) ESHOP než je GM a GES...

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od forbidden »

GM není zdaleka výjimka, která účtuje poplatek za osobní vyzvednutí.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#5 Příspěvek od monterjirka »

Já mám tu výhodu, že GES má hlavní sklad v jednom objektu s prodejnou a tak když pro něco, co není na prodejně, dojde vedle do skladu, tak za tu cestu nic neúčtuje. Zatím!

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#6 Příspěvek od doktor365 »

Taky jsem si toho všiml a dost mě to překvapilo a nakonec i odradilo od nákupu.

Uživatelský avatar
radekrd
Příspěvky: 642
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Moravský Krumlov
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od radekrd »

Už jste někdo zkoušel koupit v GM to kočičí žrádlo? :D

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#8 Příspěvek od helios »

Ja som ho tam už síce videl, ale nekupoval. Ani tie ceny neboli bohvieako nízke, a naša cica len tak hocičo neschrúme, je dosť vyberavá. Granule zn. COOP, ARO a PROPESKO úspešne ignoruje.
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#9 Příspěvek od ZVUK2000 »

To já změnil názor na GME o 100%. Na prodejně jsem si postěžoval na problematické nákupy přes eshop. Na prodejně mi navrhli ať objednávám emailem u nich, poskytli zákaznickou slevu a platbu převodem 14 dnů!!!!!! Od té doby eshop ignoruji a komunikuji jen s ostravskou prodejnou. Objednané zboží mám se slevou PPLkem na druhý den a platím později. Asi to ale platí pokud máte živnost.

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#10 Příspěvek od Ruprecht »

V jednadvacátém století při existenci sofistikovaného objednávkového systému taky objednávám emailem na prodejnu, asi dvě tři objednávky ročně, jinak nakupuju jinde. Zlodějům se snažím vyhýbat.
Chápu 30Kč dopravu na výdejnu, ale nechápu 30Kč na prodejnu, kam stejně zboží zavážejí.
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

#11 Příspěvek od jasin »

Byl bych šel do GESu, tam nic nepřirážejí za osobní vyzvednutí v Praze přesto že sklad je v Plzni. Jenže nemají 100R thermistory v nabídce a já je potřeboval.
Také jsem už zkoušel v GM nakupovat mailem. Fuguje to lépe než eshop ale jeden nákup cca 6 mailů. Ochota nechybí jen to nějak není ono. Moc času u PC.
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#12 Příspěvek od scorpions-cz »

Ať je to k nevíře,tak mne GM mile překvapilo. Včera jsem si něco objednával mejlem z brněnský pobočky(na e shopu nebylo skladem) a telefonem jsem ověřoval kdy asi mohu očekávat zásilku. Pám mi řekl že koncem týdne nebo začátkem příštího.S tím jsem tak nějak počítal. Dnes mi volal PPLák ,že má pro mě balík.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#13 Příspěvek od termit256 »

Kdyz si dnes do 16:00 objednas neco u Farnellu tak to mas zitra na stole.
Stavalo se mi ze cast jela ze skladu z Belgie, cast z UK ale temer vzdy to doslo na druhy den.

Mas ale pravdu ze u GM je to k nevire :-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#14 Příspěvek od EKKAR »

Že by se "Chobot" chytnul za chobot?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 78
Registrován: 26 zář 2014, 02:00

#15 Příspěvek od bandolik »

Pánové a co se kouknout jak si objednávku udělat? Stačí si pořádně přečíst co a jak dělat a pak už je to hračka.
Takže návod jak nakupovat v GME bez přirážky:
Dáte si do rezervace s osobním odběrem to co na prodejně fyzicky mají a je to bez poplatku. No a pokud něco nemají na prodejně ale ve skladu ano pak emailem napíšete na prodejnu ( tady v Ostravě to tak běžně dělají a radí to každému) a oni vám to ze skladu stáhnou a přidají k vaší rezervaci no a až to vše bude na prodejně tak si to vyzvednete a co je důležité bez přirážky zato s milým úsměvem :lol:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“