Seznam Pošťák

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

Seznam Pošťák

#1 Příspěvek od otakarv »

Zdravím všechny v Novém roce 2015. S příchodem tohoto roku mi dnes přestal fungovat seznam pošťák, zkoušel jsem přeinstalovat na jiné verze, odinstalovat a opět nainstalovat, všechno marné. Máte s tím také potíže nebo je to pouze můj problém?
Mám OS Windows 7 Home Premium.

Uživatelský avatar
berk
Příspěvky: 107
Registrován: 07 úno 2014, 01:00

#2 Příspěvek od berk »

Mám na homepage seznamu takový ten rychlý náhled do pošty a ten teď taky nefunguje. Chyba bude někde na straně Seznamu.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Já zkušebně vlítl na mailovku u seznamu, kterou spravuji jako admin sboru, nic nefunkčního nevidím. Vyházel jsem asi třicet spamů, vymazal nedůležité a neaktuální zprávy, zbytek rozházel do složek. Nevidím problém. Ale něco podobného jsem nedávno řešil u centrumu, během dne se to pak rozběhlo bez nejakých dalších potíží.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od otakarv »

Před 2 léty jsem měl také s ním problém, po dotazu přímo na seznamu se problém vyřešil, chyba byla u nich tak tam zkusím napsat znovu.
Jsem na něj zvyknutý že mě upozornil na příchozí maily a nyní musím se vždy přihlašovat do schránky abych zjistil zda mi přišel nějaký mail.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#5 Příspěvek od starecd »

Já jsem ho měl nainstalovaný 2dny a žádné maily nezobrazoval, tak jsem ho odinstaloval.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od otakarv »

Tak tento problém trápí od dnešní půlnoci více lidí takže nejsem v tom sám, viz http://napoveda.seznam.cz/forum/viewtop ... 14&t=23096 .

Uživatelský avatar
lumca
Příspěvky: 525
Registrován: 05 kvě 2012, 02:00

#7 Příspěvek od lumca »

Od 14h už je to OK (aspoň u nás).

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od otakarv »

Mě Pošťák po 14h také upozornil na příchozí mail ale po kliknutí na něj jenom bliká stránka Email Seznam v levém horním rohu, uprostřed obálka s nápisem "Hned to bude" ale schránka se neotevře, možná by pomohlo nainstalovat jinou verzi Pošťáka. Přímo když se chci přihlásit, tak tam už přihlášeny jsem.

Uživatelský avatar
fifiju
Příspěvky: 400
Registrován: 05 zář 2010, 02:00
Bydliště: u Kyjova

#9 Příspěvek od fifiju »

Mě právě teď ty seznamový nesmysly začaly opět fungovat. asi to bylo přesycený, nebo tak něco... jako každý rok, v tomto termínu... :D

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#10 Příspěvek od Achab »

U mě to začalo fungovat taky kolem 14hod, v seznamu chyb Pošťáka je hláška:

"[E1] Seznam Email - Authorization failed: wrong license condition"

Při pokusu otevřít schránku poklepáním na ikonu se zobrazila stránka s hláškou ve smyslu "Seznam Lištička - chyba hesla" nebo tak nějak. Lištičku nemám nainstalovanou ale u Pošťáka v nastavení bylo heslo o 1 místo kratší a nereagovalo na opravu. Po 14h se to rozjelo samo ale musel jsem Pošťáka restartovat. Všechny funkce i s heslem se obnovily.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#11 Příspěvek od konosuke »

Pošťák dneska nechodí od rána, potvrzuji, asi vychrapává opici po včerejší oslavě...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#12 Příspěvek od ok1hga »

zodpovědný "ajťák" . . .
konosuke píše:asi vychrapává opici po včerejší oslavě...

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#13 Příspěvek od nekmil »

"Seznam" nepoužívám. Jen tak "ze srandy" jsem si tam zřídil schránku (něco@post.cz). A přesto, že jsem z ní nikdy nikam nic neodeslal ani jsem ji nikde neuvedl, furt mi tam chodí jakési spamy. Je zajímavé, že na běžně používaný e-mail mi spamy nechodí skoro vůbec. :o

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#14 Příspěvek od Achab »

Od pátku 27.4. 2018 je Pošťák definitivně nefunkční, Seznam ukončil podporu.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“