kabel k changeru

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JiriHolubcik
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2006, 02:00

kabel k changeru

#1 Příspěvek od JiriHolubcik »

Potřeboval bych poradit mám autorádio Kenwood KRC657Rl a chci připojit cd changer Grundig MCD30 magazine. Nevíte kde levně koupit propojovací kabel popřípadě popis zapojení těch dvou DIN konektorů že bych si ten kabel zbastlil?

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#2 Příspěvek od jave »

Zapojení nevím, ale zkus firmu Stualarm tuším na Praze 10

Uživatelský avatar
JiriHolubcik
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2006, 02:00

#3 Příspěvek od JiriHolubcik »

Zkoušel ale bez úspěchu a to rádio s changerem mě stálo tolik co oni chcou za propojovací kábel.


Uživatelský avatar
JiriHolubcik
Příspěvky: 18
Registrován: 10 srp 2006, 02:00

#5 Příspěvek od JiriHolubcik »

O té stránce vím ale to je zapojení 13pin konektoru na kenwood changeru, ale já potřebuji zapojení 13pin na kenwood rádiu a 8pin na grundig changeru a navíc nemůžu sehnat 13pin DIN konektor.

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#6 Příspěvek od paveltl »

Pokud ten changer není kompatibilní s tím rádiem a to podle toho co píšeš není, pak ti žádný kabel nepomùže. Potøebuješ adaptér mezi Kenwood rádiem a Grundig changerem a navíc pro pøíslušné modely. Jde o to že rùzná rádia a rùzné changery používají rùznou komunikaci (dokonce rùzné modelové øady rádií od jednoho výrobce používají jiné protokoly a domluví se tedy jen s pøíslušným changerem a ne s jiným téže znaèky, ale jiné øady). Tento adaptér pak slouží jako tlumoèník mezi rádiem a changerem - rádiu øíká že má pøipojen správný mìniè a mìnièi zas že je pøipojen ke správnému rádiu a pøekládá mezi nimi komunikaci.
Proto jsou ty kabely tak drahé, on samotný kabel je dost drahý a navíc ještì tenhle pøevodník. 8O

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

to ti nepojde, nestracaj cas ... ku kenwoodu potrebujes kenwood

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“