Už ste zažili niečo také?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
emo53
Příspěvky: 259
Registrován: 27 črc 2009, 02:00

Už ste zažili niečo také?

#1 Příspěvek od emo53 »

Obrátil sa na mňa na Silvestra kamarát, že chce kúpiť televízor, tak sme sa v ten deň na obed vybrali do predajne OKAY. Aj sme našli typ podľa veľkosti i ceny vyhovujúci - ale nám ho nepredali. Vraj pôjde do akcie a nemôžu nám ho predať. Mali ich tam najmenej 10ks. Chceli sme ho kúpiť za pôvodnú cenu - nešlo to. Je niečo takéto vôbec možné?
Tak sme išli do NAY a tam sme kúpili podobný typ.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Ha, věru prozákaznický přístup :D
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#3 Příspěvek od ohryzek36 »

Třeba ty TV v akci už byly zamluvené pro jejich známé - nic nového pod sluncem :) .

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od hafca »

Co je v obchodě, to musí prodat. Jediná vyjímka snad byla nebo ještě je, že je přímo na zboží daná cedulka zamluveno do nebo prodáno. A musí tam být komu a případně do kdy. Jinak hned telefonát na ČOI a budou se dít věci.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#5 Příspěvek od fredis »

Doufám, že jsi je před odchodem někam poslal! :lol:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#6 Příspěvek od konosuke »

Skandální, neprofesionální...nemám 2x v lásce darmošlapy parazity ČOI (vloni nás přepadli zrovna tak) anonymní udání (asi konkurence) že jako u výrobku chyběl český návod, nepravda, byl tam jenomže zákazník má vždycky pravdu...hloupé zákony. Vyvázli jsme s pokutou 2000 Kč že prej se jim musí vyplatit cesta autem z okresního města a oběd !!! No nešáhli by jste po zbrani ?! Já mám na ty xichty dobrý čich ještě z dob totáče, na první pohled zjevy bývalé StB. Zkrátka a závěrem: s těmi lotry dráby si lépe nezačínat.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#7 Příspěvek od Kvicala_r »

Ne že bych měl rád úřednický aparát.. Ale Konosuke Tebe pořád slyším jen někomu spílat - pořád nespokojený s nějakými službami v obchodech, tak tady bych asi za takovou kontrolu byl zrovna rád. Když už člověk nemá naproti sobě v obchodě slušný přístup. Ono je to někdy i ze strany zákazníka - taky sem leta dělal ve službách a setkával se s lidma a někteří byli věru zvláštní existence.
Já bych zareagoval spíš tím, že bych odešel a moje doporučení by vedlo lidi snad jinam. Takové obchody, restaurace, servisy atd ať zkrachují, když nejsou fér, nebo jejich chování překročí meze slušnosti.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#8 Příspěvek od Hydrawerk »

Divný, ale když jsou v některým obchodě nemilí, tak na ně v klidu kašlu a jdu ke konkurenci.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#9 Příspěvek od konosuke »

Ano, jsem nespokojený, v týhle zkorumpované a vyplundrovené zemi kde práce nemá žádnou hodnotu, zaměstnanec je jako kus nábytku který když omrzí vyhodí se jednoduše. A ouřednická zvůle je do nebe volající...když bude ČOI cílevědomě a plánovitě likvidovat živnosti tak brzo nastane nezaměstnanost 20-30% jako v Řecku, Španělsku...a stát se o ně postará, ano ? Za jaké a čí peníze, můžeš mně říct ? Kdo hájí tento fašistický režim prostě ještě nedostal přes hubu, obrazně řečeno.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
emo53
Příspěvky: 259
Registrován: 27 črc 2009, 02:00

#10 Příspěvek od emo53 »

Zo správania predavačov som uveril, že naozaj to pôjde (sami nevedeli presne kedy) do akcie. Len sa obávam, že tá akcia bude taký ofajč, že cena bude nakoniec ešte vyššia, pôjdem sa na to pozrieť, aj keď je to cca 10 km do okresného mesta. Televízory neboli určite zajednané, pretože tam boli naukladané v škatuliach na kope.
Samozrejme, že svoj údiv (lepšie povedané šok) som dal hlasito, aj keď slušne, najavo. Predavači sú predsa len tí najposlednejší, ktorí za to môžu, možno by boli v ten deň najradšej už doma.
Ďalší obchod nebol ani 500m odtiaľ, tak tam sme nakúpili.

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od hafca »

konosuke píše:...když bude ČOI cílevědomě a plánovitě likvidovat živnosti...
Máš na to divný pohled. :roll: Ty, živnosti, co nedodržují žádná pravidla, chovají se k zákazníkům jako k obtěžujícímu hmyzu, ty ať klidně likvidují. Žádná škoda to nebude.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#12 Příspěvek od konosuke »

Sorry ale opak je pravdou, jednou (možná) pochopíš, když chci zasolit schopnějšímu co mi bere kšefty není nic snažšího než napsat udání, něco se najde vždy. Jsme v Česku, víme ? No, u Vás je to možná jinak.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od hafca »

Nevím, co má být to "u Vás". Žiješ v cizině?
Já byl víc jak 5 let šéf v obchodě s elektromateriálem. Kontrol bylo dost a je zajímavé, že nic nenašly. A že se některé hodně snažily, byl i berňák a taky nic. Čím to asi bylo? :roll: Za maličkosti ti nikdo firmu nezruší, ale jestli prasíš ve velkém, pak si nestěžuj.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od jezevec »

konosuke píše:Ano, jsem nespokojený, v týhle zkorumpované a vyplundrovené zemi kde práce nemá žádnou hodnotu...
Jak čtu tvoje příspěvky, nejenom v tomto vlákně, tak ty na toto fórum chodíš jen fňukat.
Práce zaměstnance je jako zboží, podléhá nabídce a poptávce.

konosuke píše:...Kdo hájí tento fašistický režim ...
Patrně ani nevíš, co ten výraz znamená.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#15 Příspěvek od starecd »

Jezevec:
Jo, kdo má práci a dobře placenou s perspektivou je mu hej. Jinak to je fakt jen na sedinku. Divíš se, že nasířený, já ne, ať žije výdobytek kapitalismu.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“