LM335Z

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
paycz
Příspěvky: 282
Registrován: 13 říj 2014, 02:00

LM335Z

#1 Příspěvek od paycz »

ahoj dostal jsem nápad že si do auta vytvořím automatické otvírání oken po nastartování auta program si vytvořím ale potřebuji vědět jak se vlastnosti s teplotou a jakou velíčinu pro určení to využívá (U,I,R)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#3 Příspěvek od bastlir40 »

Co máš za auto? Dnes už je stahování elektrikou a stisknout tlačítko nemůže být zase takový problém.... . Toto už mi připadá jako zbytečnost. Jinak nic proti tvým nápadům.
Zdraví vás Mirek

www.mojeelektro.xf.cz

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#4 Příspěvek od weed_smoker »

Mám na Feldě vpředu elektrický,ale příště(až se to zas rozbije) si to nechám přeházet na kličku (jedna díra do obložení a výměna pohonu za "švihadla").Pokud jsou ty okna přimrzlý a otevíraj se často,tak se po čase rozsype ten bowden (ta obalová hadice na něm),která stojí 2500 bez motorku.Pak se musí oknu nahoru pomáhat prstama nebo dlaní a někdy zapadne celý sklo do dveří,jak se zvedá jen jedna strana toho skla.Ta "pružinka na hadru",která je v tom bowdenu při prorvalý hadici(obalu) nezvedá ten držák skla a jenom se vyvalí do dveřní dutiny.

Odpovědět

Zpět na „Součástky“