OFFLINE navigace pro android

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ARDO
Příspěvky: 668
Registrován: 20 čer 2013, 02:00

OFFLINE navigace pro android

#1 Příspěvek od ARDO »

zná někdo z vás zde přítomných nějakou nejlepší navigaci pro android ? (tablet -verze Androidu 4.0.5)

Uživatelský avatar
badoch
Příspěvky: 586
Registrován: 23 úno 2005, 01:00
Bydliště: SM
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od badoch »

Mám Aponia, nyní mají mapy dokonce v akci mapy. Já jsem spokojen.
Program je zdarma. Platí se mapy. Na vyzkoušení máš měsíční verzi map zcela zdarma.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#3 Příspěvek od Standa99 »

Za mě iGO Primo nebo Sygic díky TTS hlasům, což je nesrovnatelné s jednoduchými hlasovými pokyny.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
dreamer
Příspěvky: 380
Registrován: 22 říj 2014, 02:00

#4 Příspěvek od dreamer »

MapFactor Navigator. Za mě bezkonkurenčně nejlepší. Mapy Open Street jsou Free - zatím mě vždy všude dovedli (Rakousko, Maďarsko, Slovensko, Německo, Holandsko, Chorvatsko, Slovinsko) Je možné k němu zakoupit mapy TomTom.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#5 Příspěvek od dj_Paul »

Hlasuju pro IGO

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#6 Příspěvek od Eleman »

Pokud chceš zdarma, tak souhlas s uživatelem dreamer - MapFactor Navigator + Open Street Maps.
Jediný co někdy zamrzí, je absence řazení do jízdních pruhů (to mají jen placené verze), ale když dáváš bacha, tak je to v pohodě.
Chápu, že každému bude vyhovovat něco jiného. Na tuhle navigaci jsem zvyklý.
Dřív jsme jezdili maximálně podle autoatlasu a taky to šlo. :lol:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#7 Příspěvek od Petr-II »

Za mne MapFactor - offline a free mapy. Pokud chci jet konkretni trasu, ne podle toho co me navrhne navi, tak si ji pohodlne nachystam v PC a jen si ji prehraji do founu - super ficura. Casta aktualizace programu i map.

to Eleman: Razeni do pruhu ma i free verze, jen si to musis zapnout v menu.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#8 Příspěvek od Eleman »

Petr-II píše:to Eleman: Razeni do pruhu ma i free verze, jen si to musis zapnout v menu.
Fakt? Jsem si toho dosud nevšiml, musím pohledat. Díky za info.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#9 Příspěvek od Petr-II »

Hmm, tak jsem to v tom menu nenasel. Ale ted kdyz jsem jel naposledy ve Vidni, tak na me dole pred krizovatkama vyskakovaly pruhy (zelene sipky) a blikal ten, do ktereho jsem se mel zaradit.

Hodim dotaz na podporu.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#10 Příspěvek od Eleman »

Právě jsem hledal a taky jsem nic nenašel. Zrovna jsem ti chtěl psát abys mne navedl, ale byl si rychlejší. Ono to řazení bude nejspíš "skryto" přímo v těch placených mapách.
Kdybys na něco přišel, dej prosím vědět. Klidně přes SZ. Budu ti vděčný.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#11 Příspěvek od Petr-II »

Pouzivam free Open Street Maps, ne placene. Na podporu jsem jiz napsal. Reaguji vetsinou rychle. Vedet dam. Jestli to nebude "soucast" mapy.

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#12 Příspěvek od Petr-II »

Tak potvrzeno z technicke podpory. Zalezi, zda jsou pruhy vlozeny v podkladech mapy. Ve free mapach zalezi, zda uzivatel, ktery tvoril podklad pro mapu to uvedl nebo ne. V placenych mapach to je.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#13 Příspěvek od Eleman »

Tož co se dá dělat. Žít se bez toho dá. Doposud jsem s tím byl smířený, takže budu i dál - no problem. Jinak ta navigace je bezva.
Petře dík za zprávu.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
fibka01
Příspěvky: 29
Registrován: 04 úno 2014, 01:00
Bydliště: Hlučín (kousek od Ostravy)

#14 Příspěvek od fibka01 »

Taky používám map Factor Navigator... Je perfektní pro geocaching, podporuje pěší (chodníky, cyklostezky atd). a hlavně zdarma!
Skoro za vše můžou kondíky... :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“