DVD SENCOR SDV-2504

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mmou
Příspěvky: 32
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: Brněnsko

DVD SENCOR SDV-2504

#1 Příspěvek od mmou »

Nemohl byste mě prosím někdo poradit, kde mám hledat chybu. Někomu se podařilo nacpat do DVD dvě DVD-čka, jedno bylo normálně druhé naštorc. Prý to chvíli hrálo a pak se to zastavilo a nefungovalo. Vytáhnout se je podařilo, ale DVD stejně nefunguje-nejde zapnout. Nevíte čím by to mohlo být? Předem děkuji za pomoc. Neměli byste někdo schéma?

Uživatelský avatar
Domil
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2004, 02:00

DVD

#2 Příspěvek od Domil »

Øešil jsem podobnou závadu u DVD Sencor SDV 6101. Nešel zapnout. Po zmìøení napìtí ze zdroje místo 5V tam šlo jenom 4V. Byly vadné kondenzátory 1000uF/10V a 470uF/10V tohoto napìtí. Po výmìnì bylo vše v poøádku. Pøeji hodnì úspìchù. Domil

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

Re: DVD

#3 Příspěvek od mi-ro »

Domil píše:Řešil jsem podobnou závadu u DVD Sencor SDV 6101. Nešel zapnout. Po změření napětí ze zdroje místo 5V tam šlo jenom 4V. Byly vadné kondenzátory 1000uF/10V a 470uF/10V tohoto napětí. Po výměně bylo vše v pořádku. Přeji hodně úspěchů. Domil
To může být pravda ale těžko odejdou elyty tím že nacpeš dva disky do mechaniky :wink:
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Mozno nahoda, ze to odislo prave vtedy. Ked je vobec nic nerobi, tak treba zacat hladat od zdroja.

Uživatelský avatar
mmou
Příspěvky: 32
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: Brněnsko

kondíky ve zdroji!!

#5 Příspěvek od mmou »

Díky Vám všem, jen jsem si utvrdil své myšlenky. Byly to opravdu el. kondíky ve zdroji. Původní napětí bylo 4.3V místo 5V.

Ještě jednou díky.

mmou

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “