Omnia 8 Bentel

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vasedl
Příspěvky: 74
Registrován: 23 zář 2012, 02:00
Bydliště: Liberec

Omnia 8 Bentel

#1 Příspěvek od vasedl »

Ahoj, všiml jsem si, že v budově, kde má sídlo i naše společnost je v každém patře nevyužívaná ústředna - na bedně je nápis Omnia 8 Bentel security.

Zajímalo by mě, zda s tímto systémem máte zkušenosti a zda se dá srovnávat s ezs od Paradoxu nebo DSC apod. Divím se totiž, že tento systém nikdo nevyužívá a každý si raději instaluje vlastní systém...

A já jsem se s tímto systémem taky nikde nesetkal, tak vůbec nevím co to umí, jak je to staré a tak...

Máte se značkou Bentel zkušenosti? A jaké?

Díky

Uživatelský avatar
Cowley
Příspěvky: 3087
Registrován: 04 úno 2005, 01:00

#2 Příspěvek od Cowley »

Bentel Omnia distribuoval SICURIT, je to už nějaký pátek.

Ale znáš to, co je italský...

"Mladý Ital přes léto nepracuje a v zimě tančí" :D

Mě se při pojmu Bentel vybaví siréna Bentel ECHO Flash, zašroubovaná centrálním šroubem a čelním krytem na pantu, s výbojkou s obnaženými přívody a vnitřním plechovým lisovaným krytem, kterým sis při zavírání krásně "břinknul" o ty vývody a dostal pecku.

Uživatelský avatar
kuskum
Příspěvky: 2
Registrován: 04 zář 2014, 02:00

#3 Příspěvek od kuskum »

Je to srovnatelné s ústřednama Paradoxu samozřejmě ve stejných ročnících vzniku. Lepší jak paradoxové ústředny mají vstup do servisu a dělění systému - jedna ústředna "obsloužila" třeba více nezávislých kanceláří.
Spolehlivost také srovnatelná s Pardoxem.

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“