Zvukový doprovod k učebnici angličtiny

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

Zvukový doprovod k učebnici angličtiny

#1 Příspěvek od Kaca »

Zdravím Vás!
Na stará kolena jsem se zbláznil. Občas se někdo z Anglie přijede podívat a já si připadám jako analfabet. Prosím nevíte někdo nebo nemáte k této knize zvukový dprovod? Já jí koupil na vojně od někoho už bez toho doprovodu. Od té doby uteklo 35 let a teď jsem knihu našel. Koupil jsem také jiné učebnice angličtiny ale tahle se mě jeví jako nejlepší.
Kdyby někdo měl a mohl prosím poskytnout..............
Moc děkuji a zdravím!!!
Kaca

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

a ke ktere konkretni ucebnici? :)

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Kaca »

Já jsem vůl!!!! Já zapoměl na obrázky :D :D :D
Omlouvám se!!!!!
Přílohy
Anglicky snadno a rychle 3.JPG
(248.5 KiB) Staženo 40 x
Anglicky snadno a rychle 2.JPG
(283.32 KiB) Staženo 37 x
Anglicky snadno a rychle 1.JPG
(282.53 KiB) Staženo 37 x

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od radioelectrum »

Ten zvukový doprovod je pokud se nemýlím v takovém pouzdru velikosti trochu menší než A4 a asi o třetinu užším a v něm jsou nad sebou 3 audiokazety od Supraphonu. Máme to někde doma jako němčinu.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#5 Příspěvek od Hydrawerk »

Poslední dobou se o to nezajímám, ale na webu se dá najít mnoho materiálu k výuce angličtiny. https://www.youtube.com/results?search_ ... ng+english

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#6 Příspěvek od Zaky »

Je samozřejmě potřeba se naučit nějakou tu slovní zásobu, ale pak bych šel trochu jinou cestou, než podle takhle staré učebnice. Nějaké ty online kurzy na webu, co se poslechu týče dívat se na anglicky mluvené filmy s anglickými titulky a pokud možno hlavně s někým mluvit. Učil jsem se Anglicky půl základky, celou střední i vysokou a stejně jsem nebyl schopen se domluvit. Pak jsem byl v práci nucen komunikovat s lidmi v zahraničí, což mě naučilo velice rychle. Chce to moc neřešit gramatiku a mluvit co nejvíce, pokud druhá strana není rodilý mluvčí, bývá to zjednodušení gramatiky oboustranné a není příliš problém. Komunikace s rodilým mluvčím je ze všeho vůbec nejtěžší.

Wolfik
Příspěvky: 1076
Registrován: 28 črc 2009, 02:00

#7 Příspěvek od Wolfik »

Kaca píše:Já jsem vůl!!!! Já zapoměl na obrázky :D :D :D
Omlouvám se!!!!!
Není to od nakladetelství Fortuna? Mám podobnou učebnici Němčiny a přijde mi velmi kvalitní, sice jsem se dostal ani ne do 1/3 knihy, ale většinu slovíček a gramatiky si pamatuju dodnes.
Nevím jak s němčinou, ale u ajiny mi dost pomohlo čumění na seriály s !anglickými! titulkami. Pak jsem dost pochopil z paření online her s cizinzi, mám na mysli opravdové hodinové konverzace, ale nic se nevyrovná jednomu měsíci strávený v cizině. :D

Uživatelský avatar
Prochy
Příspěvky: 287
Registrován: 12 lis 2011, 01:00

#8 Příspěvek od Prochy »

Nejdůležitější je určitě mít dobrou slovní zásobu, existují na to programy, které ti s ní pomůžou. Já třeba u Němčiny využívám program Memostation a nedám na něj dopustit. Nasypeš do něj databázi slovíček a poté stačí slovíčka trénovat každý den. Ale nesmíš chtít se učit třeba 500 slovíček denně, chce to postupně. Potom je poměrně dobrá stránka Duolingo. U Angličtiny je velká výhoda, že existuje spousta filmů v angličtině a tím se dá poměrně také dobře učit (hlavně odposlech, který je asi to nejtěžší na cizím jazyce). V mém případě svoji němčinu bohužel přes filmy moc nenatrénuji, jelikož se toho nedá moc sehnat.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#9 Příspěvek od Hydrawerk »

Hlavně nechoďte do scientologicko-jazykové školy Lite. http://www.r-factor.cz/lite.htm

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#10 Příspěvek od Yarda1 »

Tak jsem myslel, že udělám dobrý skutek, ale asi tohle je něco jiného. Pokud si vzpomínám, někde jsem měl ještě na cívce i nahrávku gramodesek k té staré učebnici. Ale to už asi nenajdu a můj magič by to už asi taky nepřehrál.
Přílohy
angl.JPG
(11.84 KiB) Staženo 25 x
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#11 Příspěvek od pepik9 »

..
Naposledy upravil(a) pepik9 dne 13 črc 2015, 10:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#12 Příspěvek od xsc »

Longin píše:Není to od nakladetelství Fortuna?
Není, vždyť na obrázku je vidět SPN - tedy Státní pedagogické nakladatelství, vydáno 1977.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Habesan »

Nalaď si 98,6MHz, vysílá tam BBC World v angličtině (a taky Rádio Zet česky).
Kdybych neměl tak daleko do důchodu, a nedoufal, že mi to pomůže k lepší práci, tak se na nějaké učení cizích jazyků vykvajznu.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“