Ukončení prodejny GES v Hradci Králové

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#2 Příspěvek od bu2520 »

dnes mi to říkal známý, no a tím pro mě Ges končí je pravda, že poslední dobou byl jeho sortiment čím dál tím víc nezajímavější.

Uživatelský avatar
vasilceral
Příspěvky: 380
Registrován: 09 led 2011, 01:00
Bydliště: Hradec Králové

#3 Příspěvek od vasilceral »

Prej maj menší tržby než v Plzni tak zavíraj. No Plzeň má asi víc kutilů.

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#4 Příspěvek od Mirda »

vasilceral píše:Prej maj menší tržby než v Plzni tak zavíraj. No Plzeň má asi víc kutilů.
V Plzni hold nemaj AME.

Uživatelský avatar
Quest
Příspěvky: 479
Registrován: 10 pro 2008, 01:00
Bydliště: Polabi, kdysi řepné, nyní řepkové lány.

#5 Příspěvek od Quest »

A bude hůř.
Přílohy
GES_HK.jpg
(286.2 KiB) Staženo 143 x

Uživatelský avatar
Philip_Fry
Příspěvky: 1538
Registrován: 01 zář 2010, 02:00
Bydliště: Trutnov

#6 Příspěvek od Philip_Fry »

Tak v HK jsou tři prodejny (AME, GES, GM) velmi blízko sebe, je to do deseti minut chůze, tak už ta konkurence byla asi příliš veliká. Pro mě osobně je to škoda, do GESu jsem chodil rád, teď holt budu muset pro některé věci do GM, kde ale těžko snáším nepříjemný personál (zejména jeden z prodavačů je často "napřesdržku")...

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#7 Příspěvek od Celeron »

Philip_Fry píše: holt budu muset pro některé věci do GM, kde ale těžko snáším nepříjemný personál (zejména jeden z prodavačů je často "napřesdržku")...
Zajisté píšeš o tom malým skřetovi. Ten mě přímo se...
Jinak s GESem to bylo na pováženou už před 2 lety. Odešla z něj půlka zaměstnanců, vyslechl jsem si o tom story od toho, co přešel k Švagerkovi.
Jo na Hobby Š jste při výčtu zapoměli, dá se tam nakoupit i pár jinejch věcí než v GME, GESu a AME. Trochu mě zrušení GESu mrzí, baterky z těch ostatních nerepasuje ani jeden. Ale faktem je, že letos jsem tam se součástkama nepochodil takřka s ničím, což je přesnej opak AME.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

Také mne to mrzí , bylo více možností na výběr . Také do GM nerad chodím . Ale také mi chybí dlouholetý prodavač v AME pan Horký . Vždy se i zašpásovalo , dnes je to další studený krám .

Uživatelský avatar
Venda
Příspěvky: 431
Registrován: 22 bře 2006, 01:00
Bydliště: Na soutoku Labe a Orlice

#9 Příspěvek od Venda »

Do Gesu to mám z práce ani ne 5 minut pěšky a ty lidi tam znám, takže mě to mrzí dosti. Ale prý je Hradec pro bastlíře mrtvý město ... řekli hlavy z Plzně, tak už není co dodat.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#10 Příspěvek od starecd »

Bylo poznat, že se v GESU něco děje, protože objednané součástky do Zlínské prodejny chodily pozdě nebo neúplné. Jinak jsem s GESem problémy neměl akorát nestačil sortiment kondů, nemají všechny potřebné hodnoty Nipponů. Co se týká AME, tam je sortiment celkem bohatý, dá se vybrat, až nato nehorázné poštovné(vše posílají v balíčcích i když by stačila bublinková obálka). Jednu špatnou zkušenost jsem ale měl, je to několik let zpátky, co jsem kamarádovi chtěl vyměnit kladku ve videu Panasonic(jinak potřeboval vyměnit jen prasknutý "čudlík" ovládání kazetové mechaniky + čištění a promazání). Došla mi už zmiňovaná kladka správného typu, leč evidentně přebrušovaná(byly vidět stopy po brusném materiálu). Po telefonátu ani neprotestovali(asi věděli proč) a poslali originál.....

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#11 Příspěvek od Celeron »

BOBOBO píše:Také mne to mrzí , bylo více možností na výběr . Také do GM nerad chodím . Ale také mi chybí dlouholetý prodavač v AME pan Horký . Vždy se i zašpásovalo , dnes je to další studený krám .
Jo, ten šel asi před rokem do penze. Teď tam je pokaždý někdo jinej. Ale zatím pohoda, ještě kdyby bylo blíž nějaký "neplacený kryplík" parkování. :)
Ale zatím se mi skutečně nestalo, že bych nepochodil s nějakou součástkou. Akorát čísličáky skoro žádný nevedou.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“