video format

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ministermiso
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2006, 02:00

video format

#1 Příspěvek od ministermiso »

vsetkych kodakovych oblubencov tymto topicom rad oslovim, rad by som zistil v akom formate nahrava KODAK P850 video, ze je to mov to viem ale mne by sa zislo zistit akym programom mozem sformatovat nejaky film do formatu ktory by isiel aj pozerat na fotaku, prakticky spravit si z fotaku prehravac filmov, hlavne potrebujem program na formatovanie toho daneho formatu, mam 2GB kartu a dost by sa mi to zislo

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

Za týden jedu na dovolenou a napadla mě ta samá myšlenka jako tebe. Mám Panasonic DMC-LZ5. Programů na převod video formátů je spousta, stačí se podívat třeba na slunečnici nebo stahuj.cz atd. Vyskytly se ovšem dva problémy, ani jeden z těch programů nedokázal korektně převést avi do MOV a můj foťák má vlastnost, že nevidí soubory, které mu nahraju z počítače. Zkoušel jsem na kartě nahradit soubor se stejným jménem jako natočené video, ale fungovalo to jen do vypnutí foťáku :(

Uživatelský avatar
ministermiso
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2006, 02:00

#3 Příspěvek od ministermiso »

presne to ze to video treba nahrat nejako tak aby to poznal ten fotak, vlastne aby to bolo v tom formate ktory on roby vlastnym kodekom ktory ma v sebe, a neviem aky to je format, keby som vedel ten format toho videa, tak by mi uplne stacilo pozret si v nejakom programe specifikaciu toho videa z fotaku a podla toho dat na kartu taky isty

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

Mùj názor je, že výrobce poèítal s takovými koumáky jako jsme my dva a pøedem to ve fotoaparáru ošetøil. Ten mùj nevidí ani video které sám vytvoøil a které jsem mu dodateènì nahrál z poèítaèe.

Uživatelský avatar
ministermiso
Příspěvky: 24
Registrován: 21 srp 2006, 02:00

nechapem

#5 Příspěvek od ministermiso »

tak toto zrovna moj vie rozlisit, dokonca vie aj video z inych fotakov rozpoznat, ale nechce ich prehrat

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“