Neznámý přístroj Tesla

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

Neznámý přístroj Tesla

#1 Příspěvek od Neniu »

Během brouzdání vlnami internetu se mi podařilo najít tuto fotku: http://www.tvdyda.com/fotky/muj_pracovn ... 7_2009.jpg

Zaujal mne neznámý přístroj mezi monitorem a osciloskopem. Napadá někoho, co to může být za typ a k čemu to slouží?
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#2 Příspěvek od fredis »

A proč se nezeptáš přímo toho pána? Teď už ho má jinde :wink:

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#3 Příspěvek od Neniu »

Protože mne nenapadlo, že kontakty na jeho stránkách budou ještě funkční.

Na stránky mne přivedl inzerát v realitní kanceláři, kde se nabízí původní provozovna opravny, kde se uzdravili dva moje přístroje.
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

Vypadá to na zdroj .

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#5 Příspěvek od fredis »

Ze stránek odkud pochází odkaz , je zřejmé, že normálně funguje dál :wink: :lol: . Má tam i otevírací dobu. http://www.tvdyda.com/fotky/index.htm
Jinak je to Pan Opravář :aplause:

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#6 Příspěvek od Sendyx »

Zdroj asi ne...

Takhle nějak si předsavuji, že mohl vypadat Komparátor signálů, nebo Analyzátor šumových napětí. Existovalo i cosi jako přepínač pro měřící ústřednu, ale jsou to všechno přístroje, které asi nikdo z nás neviděl ani na fotce, natož v reálu.

Ještě tak nějak podobně - ale bez měřidla - vypadal generátor skupin impulzů, který byl na servisu u dálnopisné techniky. Krabici z něho měl známý dost dlouho nachystanou, že do toho nacpe rozvod ke zdroji.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#7 Příspěvek od Bernard »

Jestli dobře vidím na budíku Np, tak to asi bude nějaká přenosová záležitost - hluky, přeslechy, útlum. ?

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#8 Příspěvek od Neniu »

fredis píše:Ze stránek odkud pochází odkaz , je zřejmé, že normálně funguje dál :wink: :lol: . Má tam i otevírací dobu.
Tento odkaz http://www.sreality.cz/detail/pronajem/ ... reen=false ke mne však hovoří řečí jasnou a přesvědčivou. Proto mne to znejistělo a napadlo mne se podívat na jeho stránky. No a tam se mi podařilo najít ten obrázek ze kterého vznikl původní dotaz.

Nicméně zatím se mi nedostalo odpovědi ale stále věřím tomu, že ten přístroj někdo pozná a ukojí mou zvědavost :-)
fredis píše:Jinak je to Pan Opravář :aplause:
Tak to určitě, nějaké věci mi už dal dohromady a já teďka jen přemýšlím, kam ponesu televizi, až bude zase jednou nemocná.

Každopádně vlákno nemá být o opravnách a opravářích. Takových je tu více a většinou končí hádkou.
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#9 Příspěvek od fredis »

Když už jsi byl na těch jeho stránkách a podíval se pořádně, tak bys zjistil že je v tom samém baráku, jen ve vedlejším vchodě :lol: . http://www.tvdyda.com/fotky/11_tvs-2015.jpg
Ještě je vidět nápis nad vchodem vpravo..

Uživatelský avatar
Neniu
Příspěvky: 1151
Registrován: 01 kvě 2015, 02:00
Bydliště: Doupě kdesi v severních horách :-)

#10 Příspěvek od Neniu »

Když ze mne chceš dělat blbce, koukal jsi, pro změnu ty, na ten inzerát? Nevím proč, ale mám pocit, že se tu zase schyluje k hádce a to se mi nelíbí. Můj dotaz byl na měřící přístroj a nechápu, proč se to zase má zvrhnout tam, kam se mi to nelíbí.

Nicméně ať již byla motivace k návštěvě stránek opravny jakýkoli, dotaz byl, jak již zaznělo, na ten záhadný měřící přístroj.
Jsem na cestě k šípku.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#11 Příspěvek od fredis »

Citace: Tak to určitě, nějaké věci mi už dal dohromady a já teďka jen přemýšlím, kam ponesu televizi, až bude zase jednou nemocná.
Proto jsem to psal, že je hned vedle. A má tam mail, telefon, tak nevím co řešíš a rovnou se nezeptáš přímo majitele když tě ten záhadný přístroj tak zajímá. Nevím jak a čím bych měl z tebe něco dělat :roll: .

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#12 Příspěvek od BOBOBO »

Podělej se , reklama , atd ....

Uživatelský avatar
Nika
Příspěvky: 191
Registrován: 17 úno 2008, 01:00
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Nika »

Generátor šumového spektra 12XJ050?

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#14 Příspěvek od Yarda1 »

Na tom obrázku - případně i na tomhle
http://www.tvdyda.com/fotky/muj_pracovn ... 7_2009.jpg
se mi zdá, že v nápisu nad měřákem snad rozeznávám slovo "ŠUM". Škoda, že nemám k dispozici prostředky co podle detektivek používá CIA nebo FBI, které z družicového snímku umožňují přečíst poznávací značku na autě.
:lol:
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Atlan
Příspěvky: 4499
Registrován: 10 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Košice

#15 Příspěvek od Atlan »

Mozes byt kludny,to funguje len v filme

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“