Pioneer KEH-M1066

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
moe
Příspěvky: 9
Registrován: 25 pro 2004, 01:00

Pioneer KEH-M1066

#1 Příspěvek od moe »

V Renault Espace je toto radio. Mám radio i s kódem. Při klasickém zapojení ISO je panelu přístrojové desky OFF. Dálka je zapojená, ale ještě tam je ustřihnutý svazek, který jde asi na displej. Nemá někdo zapojení 10ti PINového konektoru tohoto radia? Díky.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Treba zapojit aj tie ustrihnute kable a pojde to.

Hod sem fotku zadneho panela.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
goose
Příspěvky: 39
Registrován: 30 bře 2005, 02:00

#3 Příspěvek od goose »

Ahoj prosim Vas koupill jsem ted espace taky a to radio je v nem ovsem bez kodu da se prosim nekde sehnat k tomu kod??? Diky moc za kazdou radu

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »


Uživatelský avatar
moe
Příspěvky: 9
Registrován: 25 pro 2004, 01:00

KEH m 1066ZRN

#5 Příspěvek od moe »

Díky za odkazy. Ale tam to není. Tuhle databázi mám. Mám i dokonce i komplet schemata na Renaulty a nic. Pro raptora. Fotka není problém. Ale nejdříve to zkusím popsat. Napájení - klasika ISO, repro - klasika ISO, Dálka - klasika ISO. a k displeji jde šest vodičů. Tady jsou barvy. bílý, zelený, oranž, hnědá, růžový, fialový. Na zadní stěně autorádia je už jenom jeden volnej konektor - kulatá 8xpin, jako připojení na CD měnič. Tak myslím že to je připojený tam. Ale jinak tápu a tápu. Ne NETU hodiny a nic. Pokud by někdo věděl jak experimentovat, díky.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“