MB SAMSUNG UE55H6400

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

MB SAMSUNG UE55H6400

#1 Příspěvek od mi-ro »

Pořebuji do této LEDky MB, původní vadný je bn94-07932W. Můžu koupit bn94-07932P. V čem se liší, lze zaměnit? Na pohled jsou stejné.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
geco
Příspěvky: 128
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: žatec

#2 Příspěvek od geco »

Zkusil bych zavolat třeba Čertes v Liberci,jestli ti to pomůže.Je to z minulosti bývalá KRTS a náhradní díly Samsung jsou v její kompetenci.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

Kouknul jsem jejich stránky a připadá mě, že poslední aktualizace byla těsně po revoluci kdy se zabývali hlavně MWT. A nedělám si iluze, že by mi někdo ze "značkového" servisu dával rady když si chci díl koupit na ebay. MB jsem objevil údajně funkční za litr+šiping. Tak to asi risknu, no co se může stá horší než že to nepůjde vůbec.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
geco
Příspěvky: 128
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: žatec

#4 Příspěvek od geco »

Ze skladu náhradních dílů tě může spojit s techniky.Zatím jsem neměl problém.Za tuto cenu na Ebay bych to při jasné identifikaci závady realizoval taktéž.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#5 Příspěvek od mi-ro »

Někdy se zadaří, MB v pořádku dorazil, kvalitně zabalený v bublince. Po montáži mě LED pozdravil, po připojení na WiFi udělal aktualizace a pro základní instalaci krásně vše funguje. Stále jsem ale hledal rozdíl mezi výše uvedenými typy MB. Až při EPG jsme zjistil hodinový časový posun. K konfigu času vše AUTO. Při kontrole regionu se však objevily dvě možnosti, Velká Británie, Irsko. Takže vyřešeno ručním posunem času. Jinak menu umí i česky.
Jen mě mrzí, že takový LED TV už nelze připojit na ext. zesilovač pomocí cinch. NF signál má ve SCART a to pouze z DVB-T, z médií nikoli a navíc je značně posunutý vůči obrazu.
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“