Lednice eurotech

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
michaeljbc@seznam.cz

Lednice eurotech

#1 Příspěvek od michaeljbc@seznam.cz »

Prosím poradte pøehodil jsem dveøe na lednici a stále mi pípá alarm jako když je otevøená a svetlo ve vnitø stále svítí Dìkuji

Uživatelský avatar
pepito
Příspěvky: 315
Registrován: 10 kvě 2005, 02:00
Bydliště: V okolí Brd

#2 Příspěvek od pepito »

Jestli se při tom přehazování, ty dveře trochu nehnuli stranou a teď není čím ten dveřní spínač sepnout.

Uživatelský avatar
007
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 216
Registrován: 11 lis 2003, 01:00
Bydliště: střední čechy

#3 Příspěvek od 007 »

Nevím jak u této lednice,ale u některých se při přehazování dveří museli přendat i šuplíčky,protože výstupek na ovládání koncáku byl pouze na jednom.
007

Uživatelský avatar
tibi
Příspěvky: 390
Registrován: 14 dub 2006, 02:00

#4 Příspěvek od tibi »

stlac ten dverny spinac ci ti to prestane svietit ak hej pozri na dverach ci tam je nieco co by ti zatlacilo ten koncak a mas po problemoch.

Uživatelský avatar
sr71
Příspěvky: 2401
Registrován: 10 dub 2004, 02:00
Bydliště: severovýchodní èechy

#5 Příspěvek od sr71 »

pøedpokládám že princip pøipevnìní bude u všech lednic podobný, ale nemám s lednicemi zkušenosti a na tohle jsem zatím nepøišel - Jak sundat ten èelní plastový panel? podle mì to vypadá že je jen nacvaklý, ale pøi pokusech o sundání tam drží dost pevnì.

edit: tak na tohle už jsem pøišel - jsou tam zpøedu šrouby pod samolepícím štítkem s potiskem


A ještì druhá èást dotazu: po cca 18 letech provozu mi zaèala tato chladnièka divnì chladit - v chladícím prostoru se zaèal tvoøit led a ve spodních patrech teplota pod 0°C, nahoøe teplota v plusu. Pootoèil jsem tedy termostatem na nižší stupeò, takže teï je v dolní èásti cca okolo +2°C, v horní èásti cca +10°, Mùže toto zpùsobovat jen vadný termostat? Dále jsem si všiml že na zadní stìnì chladnièky (zvenèí) ta "chladící plocha" (nevím teï jak se tomu správnì øíká) není nijak zvláš￾ teplá, zatímco oba kompresory mají povrchovou teplotu mezi 50-60°C, je to normální?
Přílohy
eurotech.jpg
(19.39 KiB) Staženo 104 x

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“