Manuál na rôzne verzie androidu

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

Manuál na rôzne verzie androidu

#1 Příspěvek od jandu »

V mojom MT (Asun zenfon 2) je verzia OS 5.0. Ale je trochu iná, než verzie 2.x.x, 3.x.x, 4.x.x . Zase nie až tak rozdielny, ale predsa - a navyše je kompatibilný už iba s W7 a vyššie.
A ja mám dva problémy:
- po aktualizácii sa mi zmení nastavenie prehliadača, konkrétne zmizne mi zložka "pridať ako záložku". Nevylučujem, že sa to dá nastaviť späť na pôvodný stav, no neviem kde a ako.
-v nastaveniach my chýba zložka "možnosti vývojárov (a teda aj ladenie usb). Po pripojení na W10 sa mi začala akási kváziaktualizácia a potom sa mi zložka "možnosti vývojárov" objavila.

No keď som kvôli prvému problému pristúpil k k návratu na továrenské nastavenia, tak my zase zmizla zložka "možnosti vývojárov".

Otázka znie - je nejaká príručka, manuál na samotný OS Android 5.0, kde je popis možností nastavení, alebo vie niekto poradiť, ako na tieto dva problémy? To intuitívne nastavovanie u mňa zrejme nefunguje.....
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
dj_Paul
Příspěvky: 2294
Registrován: 19 zář 2004, 02:00
Bydliště: Laškov

#2 Příspěvek od dj_Paul »

jandu píše:v nastaveniach my chýba zložka "možnosti vývojárov (a teda aj ladenie usb). Po pripojení na W10 sa mi začala akási kváziaktualizácia a potom sa mi zložka "možnosti vývojárov" objavila.

No keď som kvôli prvému problému pristúpil k k návratu na továrenské nastavenia, tak my zase zmizla zložka "možnosti vývojárov".

7x poklepat na číslo sestavení a vývojářská záložka se aktivuje

manuál zde: https://play.google.com/store/books/det ... zVBAAAQBAJ

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#3 Příspěvek od jandu »

No tak TOTO by ma vôbec nenapadlo!
ĎAKUJEM.
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“