Mobilní telefon iGET P350

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

Mobilní telefon iGET P350

#1 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Dostal se mi do rukou tento telefon iGET P350 s tím že nefunguje a že leží u bráchy už přes rok tak mi ho dal ať se s tím "pohraji" zjistil jsem následující: baterie je asi KO (není divu rok ležela ) tak jsem telefon napíchl na náhradní zdroj a zapnul jsem ho objevila se úvodní obrazovka tak jsem přetáhl ikonku zamčeného zámku na ikonku otevřeného zámku ale nechce se mi odemknout (upozorňuji není tam ani jedna SIMka ani paměťová karta ) nemám s těmito telefony žádné zkušenosti tak chci radu nebo rady od vás například kde na náhradní baterii a lacino ? (originál baterie asi neseženu) a podobně další nějaký odkaz na fórum kde se zabývají opravami mobilních telefonů díky

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Možnost je taková, že je vadný dotykáč, nefunguje v pravé části, proto ti ani nejde odemčít (nedotáhneš ikonu k pravému okraji).
Mám tady něco podobného (nějaký Vodafone) od známé, tak tady zase dotykáč sám od sebe aktivuje funkce apod.
No, nečekej od toho zázraky, není to z cenové relace spolehlivých telefonů.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od markoni »

Michal22 píše:Možnost je taková, že je vadný dotykáč, nefunguje v pravé části, proto ti ani nejde odemčít (nedotáhneš ikonu k pravému okraji).
Dotáhnu ikonku přesně na odemčený zámek lidově řečeno sedne si tam ale po chvíli se vrátí do původní polohy
No, nečekej od toho zázraky, není to z cenové relace spolehlivých telefonů.
Já od toho číňana nic nečekám ale co kdyby :D
ten telefon měla bráchova dcera která má 12 let tak jistě pochopíš že pro děcka to stačí.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od Michal22 »

Zkus ještě pro jistotu Hard reset, ale stejně mám furt pocit, že to bude problém toho dotykáče.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od markoni »

Michal22 píše:Zkus ještě pro jistotu Hard reset, ale stejně mám furt pocit, že to bude problém to.
je ten odkaz správný? mne to nefunguje.díky

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#6 Příspěvek od Maskot »

Funguje stahne se PDF soubor.
Přílohy
tmp_4276-hard_reset_mobilnich_telefonu_rady_star-1922651852.pdf
(120.53 KiB) Staženo 83 x

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od markoni »

Už je to v pořádku s tím odkazem já jsem ten odkaz zkoušel otevřít na smart TV .A teď předbíhám kde na lacinou baterii ? slyšel jsem že to jde za určitých podmínek se nějak obnoví ta její kapacita díky :puke:

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od markoni »

Udělal jsem to podle návodu Hard Reset podle návodu a zatím telefon funguje :drink:

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od markoni »

Při testovani jsem přisel na jednu vĕc a to při poklesu baterie pod 50 % tak se ten telefon vypne co stím? buď by pomohlo nahrát nový firmware nebo to by bylo fatální je nĕco s hadwarem ? co vy na to?díky

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“