Tak nám zrušili GME

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Tak nám zrušili GME

#1 Příspěvek od Celeron »

Včera koukám na web GME Hradec Králové a všechny položky co jsem chtěl, stav 0. Divný až do dneška 11.45, přijdu v Atriu před GME a ono zhasnuto, pusto, prázdno jen holý stěny. 8O
Tak po GESu další rána. Zbývá AME a Švagerka, u něho jsem naštěstí sehnal vše, co jsem zrovna potřeboval. A příjemná paní, na rozdíl tech supernasranejch podavačů hradeckýho GME. Pak jsem se dozvědel, že se snad stěhují někam do prostor na Ulricháči s menším nájmem. Mám známýho v Elvia Pro (taky v Atriu) a ten mě prásknul kolik platí ročně a docela šok, mělo to 6 nul. To se snad na Soňáckým sortimentu dá vydělat, ale na součástkách :?:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#2 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Když jsem tam byl naposled , tak mne ten mrňous změnu oznamoval . Kdy jsi tam byl naposled ? Tedy jejich rychlost prodeje je jen pro otrlé .... Asi i tam přestanu chodit . Nad atriem se dalo dobře parkovat . Nyní jen AME .

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#4 Příspěvek od bu2520 »

no tak to je mazec na Ulricháku zaparkovat je unikum. Bohužel AME nemá ani základní sortiment cmos nebo ttl bižuterie o dalších položkách nemluvě trochu to vykrývá Švagerka.
V GM když jsem byl připravený a předem si napsal skladová čísla, nebo si je našel před nákupem u nich na stránkách, tak jsem byl s rychlostí obsluhy spokojen. Bohužel většina zákazníků přede mnou ani pořádně nevěděli co chtějí a jak se to jmenuje a obsluha nebyla schopná se jich pořádně zeptat co vlastně chtějí.

Uživatelský avatar
Philip_Fry
Příspěvky: 1538
Registrován: 01 zář 2010, 02:00
Bydliště: Trutnov

#5 Příspěvek od Philip_Fry »

No já jsem stihl udělat poslední nákup minulý týden v pátek, to už měli na e-shopu u všeho nuly, v prodejně hromada palet a celkově to tam vypadalo jak po výbuchu... Každopádně stěhování se dalo očekávat, nájmy v podobných obchodních centrech jsou šílené (v HK - Třebši, což je okrajová část města, taková chudinská čtvrť, dalo by se říct, za prostor cca stejně veliký jako prodejna GME je roční nájem 950000Kč netto - konkrétně na Hvězdě 8O ).

Jinak Ulricháč je cca deset minut pěšky od Atria, s parkováním jsem nikdy neměl problém, v přilehlých ulicích bývá míst dost, akorát je to placené... Zas tak zle bych to neviděl, tak už jen ti prodavači no... Ale v pátek tam byl jeden novej, toho jsem ještě neviděl, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet :)

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#6 Příspěvek od BOBOBO »

jaká je nyní politika u KERRu ? Bereš tam něco , Dříve jsem tam byl často .

Uživatelský avatar
Philip_Fry
Příspěvky: 1538
Registrován: 01 zář 2010, 02:00
Bydliště: Trutnov

#7 Příspěvek od Philip_Fry »

Tak Nedis (dříve Kerr) se na distribuci součástek vykašlal a prodávají už jen finální výrobky a to pouze velkoobchodně. Maloobchod už nefunguje takových minimálně pět let, jeho funkci převzal jeden z bývalých šikovných zaměstnanců Nedisu, který si otevřel na náměstí malý obchod (malý, ale k prasknutí narvaný zbožím) a nějaké součástky prodává, takové ty běžné "bastlířské" má zpravidla skladem.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#8 Příspěvek od monterjirka »

GME se podařilo jako zákazníka mě vyhnat!
Dvakrát se mi stalo, že jsem si něco našel na webovkách, když jsem to chtěl, v PC to prodavač našel, ale na prodejně ne :(
Ještě že v Plzni máme GES. A pro nějaké drobnosti na Doudlevecké je "Kůs"

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#9 Příspěvek od BOBOBO »

Nahoru na náměstí občas zavítám . Přes něj jsem bral supr výprodeje z NEDISu ....

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#10 Příspěvek od vrky »

Když začínal kerr vzadu za vápenkou v tom baráku, to jsem tak nějak začínal bastlit. Zavítal jsem i do GESu HK. Dobrá dostupnost autem a bylo kde zaparkovat. Občas jsem jel do GM. V AME je dobrý ten starší pán za pultem. Úplný pohodář poradí a pomůže najít i ekvivalent. Ale to šlo i v NEDISu když byl na Polské dole v Trutnově. Rád chodím do TH elektro. Doufám že pan Hána vydrží a neskončí.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#11 Příspěvek od Michal22 »

Jak jsem zahlédl titulek, tak jsem si napřed myslel, že GME končí úplně. A ono zatím jen stěhování v HK.
Každopádně negativní zkušenosti s obsluhou můžu potvrdit i z Brna :?
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#12 Příspěvek od BOBOBO »

Ale vrky , o pánu za pultem jsme psali před rokem . Odešel do důchodu a je to tam nyní bez života , jako jinde . Jo pan Horký ....

Uživatelský avatar
vrky
Příspěvky: 1738
Registrován: 28 lis 2004, 01:00
Bydliště: pod Black Mount

#13 Příspěvek od vrky »

Tak to jsem prokaučoval. Dlouho jsem tam nebyl a i ten příspěvek mi utekl.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#14 Příspěvek od bu2520 »

Na druhou stranu je tam po něm paní Makovská (dříve z Gesu) a už se orientuje.

Uživatelský avatar
Philip_Fry
Příspěvky: 1538
Registrován: 01 zář 2010, 02:00
Bydliště: Trutnov

#15 Příspěvek od Philip_Fry »

Doprčic a já pořád přemýšlel, odkud tu novou paní v AME znám. No jasně, GES :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“