hroty k ers 50

Problémy s elektrickým nářadím

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
marouncz
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2016, 01:00

hroty k ers 50

#1 Příspěvek od marouncz »

Zdravím! Zrovna jsem podědil po dědovi mikropájku ers 50. Pájí jak má, ale hrot je tak černej, že i imigrant je málo :D . Díval jsem se na stránky sagatu a mají tam český(šroubovací) a slovenský(lisovaný do trubice) hroty. Díval jsem se a cena českýho hrotu plus závit je 70 Kč a cena samostatného slovenského hrotu je taky 70 Kč.
Proto bych se přikláněl k českým hrotům, jelikož je potom dokoupit bude stát 30Kč.
Máte s českýma nějaký zkušenosti?
Jsou lepší český nebo slovenský?
Potřeboval bych to na takový to domácí večerní pobastleníčko.
Díky

Uživatelský avatar
taz
Příspěvky: 312
Registrován: 16 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od taz »

Ty české, šroubovací hroty stojí zaprd, lepší jsou ty slovenské.Líp přenáší teplo

petrfilipi
Příspěvky: 2551
Registrován: 13 zář 2005, 02:00

#3 Příspěvek od petrfilipi »

Já se osobně přikláním ke slovenským. Jednou, před mnoha a mnoha lety, jsem taky měl české. Pájel jsem v té době celkem dost a po asi jednom roce závit prostě "vysublimoval". Prostě se zmenšil natolik, že přestal mít spolehlivý mechanický kontakt.

Petr Filipi

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od radioelectrum »

já si hroty kupoval před 3 lety od jednoho Slováka v Holicích. Funguje dodnes, bohužel jsem na něj ztratil kontakt. Měl i jiné díly na ERSky.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#5 Příspěvek od Hydrawerk »

Nedávno jsem kupoval ze Sagatu různé náhradní díly za 500 Kč. Zkuste tam také poslat email. https://picasaweb.google.com/1062642188 ... 7871502513

Odpovědět

Zpět na „Elektrické nářadí“