Poptávám výrobu rozvaděče s frek. měničem k pohonu soustruhu

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
franta107
Příspěvky: 13
Registrován: 15 led 2011, 01:00
Bydliště: Český Brod - :-) - Kolín

Poptávám výrobu rozvaděče s frek. měničem k pohonu soustruhu

#1 Příspěvek od franta107 »

zdravím, hledám někoho, kdo je schopen dát dohromady rozvaděč s frek. měničem k pohonu soustruhu a realizovat i zapojení v dohledné době, dle dohody. Umístění stroje je na polovině cesty mezi Kolínem a Českým Brodem

Uživatelský avatar
elnovy
Příspěvky: 769
Registrován: 04 črc 2010, 02:00
Bydliště: ČR - JČ
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od elnovy »

Jen takovej dotaz Ten motor bude pohánět vřeteno soustruhu a zároveň posuvy X,Y Z ...Mám zkušenost jen sé sólo motorem na vřeteno a co osa to jeden motor navíc . O jaky rozsah otáček se bude jednat RPM max a min = ?
Přikon motoru = ? Kw , Jedná se o asynchronní motor 3x380 V ?
el.návrhář HW a SW a DPS

hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#3 Příspěvek od hakamusai »

To bude určitě hlavní (jeden) motor. (pro soustružení závitů nožem je potřeba mít spřáhlý vřeteno s posuvem).

Uživatelský avatar
franta107
Příspěvky: 13
Registrován: 15 led 2011, 01:00
Bydliště: Český Brod - :-) - Kolín

#4 Příspěvek od franta107 »

je to obyčejný hrotový soustruh SV18 RB z Trenčína r. cca 78.
stačilo si projít mé příspěvky, je jich pár. z opravny mi dnes sdělili, že to s původní sestavou nepůjde - jejich verze nového rozvaděče je pro normálního smrtelníka finančně nesmyslná..alespoň mi poradili, jakou kombinaci tam používají
počítá se s výměnou původního stejnosměrného motoru za asynchroní 5,5- 7,5Kw 1400ot 3x400v
periferie jsou: osvětlení, čerpadlo mazání, čerpadlo chlazení, ovládání potenciometrem, max. motor by měl mít samostatný ventilátor

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“