T-mobil, zrušení smlouvy

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

T-mobil, zrušení smlouvy

#1 Příspěvek od kovar »

Přátelé mám takovou akutní otázku.
Chci odejít od tohoto operátora.
Jsem u něj od roku 2008 a nic jsem od něj nikdy nedostal. Myslím jako nový tel.za 1 Kč a podobně. Ani jsem nepotřeboval internet páč mám jen ČB telefon a to jen pro volání a SMSkování!
Platím měsíční paušál cca 600,- Kč měsíčně a nový zaměstnavatel mi nabídnul super cenu!
Za 100,-Kč měsíčně do všech sítí!
Moje smlouva končí 10.2017 a za předčasné ukončení za 30dní chtějí 800,-Kč jako pokutu!
Dá se s tím něco dělat?
Nebo ty mrchy musím opravdu nakrmit?
:?
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

hakamusai
Příspěvky: 943
Registrován: 17 dub 2007, 02:00

#2 Příspěvek od hakamusai »

Myslím že se to i tak vyplatí :)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#3 Příspěvek od Hill »

Těch osm stovek odpovídá osmi měsícům do konce smlouvy.
Tak či tak ti je neodpustí, je proto na tobě, jestli se rozhodneš s nimi do konce smlouvy zůstat, nebo zaplatit i za tu nevyužitou dobu a skončit to hned.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

Nezlob se Pepo , ale takové prachy bych za tel nedal . Je fakt , že se nevykecávám , ale pro rodinu mám V za 1,50 a dám za rok do tiskara .

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#5 Příspěvek od Standa99 »

To je jednoduchý výběr, buď jim dáš 6x600,- nebo 1x800,- (+ 6x100,- u nového tarifu).
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#6 Příspěvek od Sandal »

Pokud vim,tak smluvní pokuta za předčasné ukončení služby je stanovená zákonem a činí 1/5 součtu poplatků zbývajících měsíců.Já takhle utek od O2.Zaplatil jsem asi 1300kč.Hlavně že jsem od nich pryč.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
luigi11
Příspěvky: 23
Registrován: 03 led 2009, 01:00
Bydliště: Hodonínsko

#7 Příspěvek od luigi11 »

to kovar: Co v tom současném paušálu máš? Cena 600,- Kč měsíčně s úvazkem, jenom volání a SMS bez dat, se mi zdá dost.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#8 Příspěvek od mi-ro »

Taky mám zaječí úmysly od kyslíku a tak jsem si zjišťoval podmínky odchodu. U O2 je doplatek pro osoby 20% z částky tarifu spočítaného do konce smluvního období, u telefonů na IČO je to 100%. T mi nabízí za 450,-vč. DPH neomezené volání a SMS, data 400M/měsíc, potom zpomalení.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#9 Příspěvek od Pikofarad »

vše je o smlouvání,za 520 máme neomezené do všech sítí +1,5G dat.Ovšem automaticky to nikdo nedá.Kroutí se,ale pak změknou.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#10 Příspěvek od EKKAR »

Zatím to jde - že operátora chytnete pod krkem a zatřepete s ním - a ono z něj něco lacinějšího (než čím vás dřel doposavad) vypadne.
A včíl si ogaři představte, že ten z.m.r.d Mládek chce tohle všecko zakázat, stejně jako už v bruseli loboval za ponechání drahýho roamingu - že prej to je jen pro pár desítek tisíc těch majetnějších, kteří můžou cestovat ... Přitom ve vzdálenostech až 20km od samotný čáry kolikrát stačí dešťová přeháňka nebo hustší mlha ve vnitrozemí ke zhoršení podmínek šíření UHF - a váš foun se přihákuje na síť "u sousedů", takže kdo z vnitrozemí má nechanou automatickou volbu operátora a zajede si na víkend na hory, taky se po návratu může dočkat mnohatisícovýho účtu za roamingovou platbu - přestože se k "čáře" nepřiblížil na míň jak několik kiláků ...

Hajzl jeden nenažranej zkorumpovanej ... https://zpravy.aktualne.cz/domaci/velke ... position-3

Tak to dožralo už i zubatou ple(š)kovku: https://www.novinky.cz/domaci/429885-pr ... ladka.html
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Habesan »

Zajdi na pobočku, a slušně jim vysvětli jaká je situace, a že chceš tohle číslo změnit na dobíjecí verzi (tuším, že Twist Start).
Uvidíš, co ti nabídnou.

Za těch 64 tisíc, co jsi jim nastrkal, jsi mohl mít iPhone (to je jedno, že ho nechceš).
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#12 Příspěvek od Mysteri »

To mi pripomenulo, keď som pred rokom rušil pevnú linku. Mal som telofonát z T-comu, či si ju nechcem nechať a ZADARMO :!: Ja na to, že nie, aj keby bola linka pozlátená :lol: Som slečne vysvetlil, že som živnosť zrušil a ostatní známi a bývalí zákazníci majú moje číslo na mobil. Všetky telefonáty na pevnú linku boli aj tak väčšinou ,,prieskumy" a rôzny predajcovia bambusových ponožiek, panvíc a pod. Zasmiala sa a pochopila. Vraj sa mi nečuduje.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#13 Příspěvek od Pikofarad »

EKKAR píše: Mládek chce tohle všecko zakázat
Už nic nezakáže,šišlavý ministr končí :twisted:

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#14 Příspěvek od mi-ro »

Boží mlýny...MU nemůžu zapomenout jeho výrok o živnostnících kteří podle něho parazitují a pak jeho "opomenutí" se přihlásit v konkurzu o miliardu litrů naší nafty v Něměcku.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
kovar
Příspěvky: 1687
Registrován: 03 říj 2010, 02:00
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

#15 Příspěvek od kovar »

Přátelé děkuji za vyčerpávající odpovědi.
Dnes jsem podepsal měsíční výpověď.
Je mi úplně jedno že přecházím k O2 ale za ty peníze to opravdu stojí.
Když jsem řekl tomu klukovi v T mobilu kolik budu platit tak čuměl jako trubka!
Platit za rok 1,200,-Kč a nebo 7,200,-Kč je docela rozdíl né?

:D
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“