Číslo volajícího

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

Číslo volajícího

#1 Příspěvek od p32 »

Kdo má telefonní číslo +420134000172 a volá na mobil ve 22,00 hodin? Nevíte o tom něco?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#2 Příspěvek od Celeron »

Tohle číslo ne, ale minulej týden mi asi 30x volala nějaká 3,14ča a když jsem to po začátku asi 2x zdvihl, oslovila mě celým jménem a začala nabízet nějaký poradenství. +420727800146 Tady https://www.vyhledatcislo.cz/cislo/420727800146 ji znaj velice dobře. To Tvý tam zatím není.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Předvolba +4201xxxxxxxx snad ani neexistuje. Pražská čísla začínají +4202xxxxxxxx.
Seš si jistý, že ti volali z takového čísla?
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#4 Příspěvek od MetalGod »

Není to spíš +420734000172? Nebo je to vůbec +420?
Taky, jak jsem koukal, to může bejt podvržený číslo - sice to číslo vidíš při vyzvánění na displeji, ale zpátky na něj se nedovoláš. Možná to funguje na stejným principu, jako když Ti Gůgl pošle SMSkou ověřovací kód - ačkoliv ho nemáš v kontaktech, jako odesíratel je Google.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

MetalGod píše:...
Taky, jak jsem koukal, to může bejt podvržený číslo - sice to číslo vidíš při vyzvánění na displeji, ale zpátky na něj se nedovoláš. Možná to funguje na stejným principu, jako když Ti Gůgl pošle SMSkou ověřovací kód - ačkoliv ho nemáš v kontaktech, jako odesíratel je Google.
Ne, nefunguje - to jsou extraspešl linky, u kterejch si jejich PRONAJÍMATEL vysloveně nechal zablokovat příchozí hovory a jde z nich jen volat ven - právě na votravu lidí. Vidíš ji jako jedno číslo, ale dřepí tam 10 nebo ještě víc operátorek a každá vytáčí z počítečem vygenerovanýho nebo z počítače operátora ukradenýho/koupenýho seznamu "obětí". Mně minulej tejden takhle volali z Moravskejch naftovejch dolů, že mi dají slevu na plyn - a to na sebe nemám žádnou přihlášku plynovýho odběru napsanou. Tak jsem se tý slepice optal, jako jestli mi ho dají zadarmo na to, abych si ho pustil, i když už dávno není jedovatej, ale o to víc bouchá, nebo jestli když se nacpu hrachem a fazolema, tak jestli mi ještě zaplatěj, když jim ten výslednej produkt přeprodám - a ze sluchátka konečně zaznělo ono kýžený TŮT-TŮT-TŮT-TŮT .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#6 Příspěvek od dred »

Podobnú skúsenosť som mal 2x zo zdravotnej poisťovne,kde sa ma "otravovateľka" snažila zlanáriť na prestup do ich poisťovne. Na otázku,kde prišla k môjmu číslu mi odpovedala,že ho našla u nich v systéme. Moja druhá otázka bola,že či vie ,prečo som zaevidovaný v ich systéme...???? ... ostala ticho... Hovorím jej : Tak si zdvihni svoju hnilú riť a zistíš,že som u Vás už 13 rokov zdravotne poistený!!!

Ostatných "vyvolávačov" zvyknem riešiť tak,že im sľúbim rozhovor (keđ volajú z pevnej linky) ,ale v čase niekedy na večer - keđ už nie sú v robote. Vtedy skúšajú volať zo svojich mobilov... Potom keđ mám nočnú a čas vybaviť nepríjemné telefonáty, im medzi 2:00 a 3:00 hod. zavolám ,že sa môžme podebatiť.....
Funguje to ....potom už dajú pokoj :twisted:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

To číslo je opsané správně a existuje. Jen to není klasická volba podle měst, ale podle poskytovatelů. Např. Odorik má předvolbu 588 ale jinak je Olomoucko 582 či 581 atd.
Mě by hlavně zajímalo, co je to za poskytovatele. Ty ostatní nabízeče služeb umím uspokojit zpětným voláním tzn. faxem, to je pak musí bavit. :wink:

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#8 Příspěvek od weed_smoker »

Nejlepší technika je začít operátorku nabalovat nebo jí dávat nemravný návrhy a na operátora dělat ožralýho/zdrogovanýho,to obvykle položej brzo.
Pokud by mi zavolala po desátý večer,tak na ní normálně rozjedu erotiku nahned,bez ňákýho nabalování.
Po něčem takovym se nestává,že by volali znova.

Uživatelský avatar
breta1
Příspěvky: 3454
Registrován: 09 zář 2005, 02:00

#9 Příspěvek od breta1 »

Aby ses nedivil, že ti za půl hodiny bude zvonit v prádélku u dveří...

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#10 Příspěvek od Michal22 »

p32- ale jasný, spousta firem má různé předvolačky, my v práci máme taky 519. Ale furt to sedí tak, že nejniží předovlačka je Praha a okolí, +420 2xx xxx xxx.
Tak mi nesedí to, že tam máš +420 1xx xxx xxx.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#11 Příspěvek od p32 »

Je to tam a kdyby mi to sedělo jinak, tak bych se neptal. :wink:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#12 Příspěvek od Hill »

Taky mám otázku na číslo 443 361 875, podle předčíslí vypadá na Rychnov nad Kněžnou, ale telefonní seznamy ho neznají.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#13 Příspěvek od Standa99 »

GSM je děravé (nebo přes SIP), určitě půjde podvrhnout číslo volajícího a že si to někdo zkoušel v tak choulostivou dobu, tak to tomu nasvědčuje.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#14 Příspěvek od Michal22 »

Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#15 Příspěvek od Standa99 »

Přes SIP to možné je viz. video, kde si nastaví samé sedmičky.
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“