KVT ELEKTRONIKA PRAHA

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

KVT ELEKTRONIKA PRAHA

#1 Příspěvek od oravan »

chlapi neviete či ten KVT elektronika predáva veci alebo to len tak ukazuje na nete

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#2 Příspěvek od sinclair »

S tím 🤐 není rozumná domluva a když už se rozhodne něco milostivě prodat, tak za to chce nekřesťanský peníze.
Za teslácký novalový patice s límcem chtěl 150,-Kč za kus, za keramické oktálky tři stovky a tak podobně.
Po mně chtěl za KOPII servisu AZS300 Music 30 Stereo 1.200,-Kč...
Chtěl jsem totiž koupit originál, proto jsem si ty stránky prohlížel a pak mu psal. V prvním telefonátu totiž řekl, že všecky manuály jsou na prodej.
No a potom z něj postupně vylezlo, že originál má jen jeden, který ještě ani není jeho a že majitel ho určitě nikdy neprodá.
Je to 🤐.
Přijde mi to, jako buď nějaká klikací pastička, anebo je to fakt takovej hňup, co se jen chlubí, co všecko nashromáždil a čeká na nějakou "velkou ránu", jako že mu za to někdo nabídne nějaký majlanty.
Ani mi nechtěl říct jméno.

Neprodáte někdo servis, či pěknou kopii AZS300 Music 30 Stereo? :-)

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od mtajovsky »

Mě se tam podařilo koupit 100 µA MP120 s tenkou červenou skleněnou ručkou. Za 300 Kč a dvě hodiny povinného kecání o ničem, ale co jsem měl dělat, když to bylo do přístroje ve sbírce.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#4 Příspěvek od sinclair »

No takový jsem nedávno sháněl taky, jenže standardně vyráběný se skleněnou vlasovou ručkou má cívku 1,8kΩ a já potřeboval do BM455E něco okolo 1kΩ /menší napětí na plnou výchylku, bočníková řada je tam asi na 125mV i se započítáním takového Ri/.
Sehnal jsem 1,2k - je to z nějakého měřáku úrovně, má to stupnici v mV a dB/Np. Už tam mám i ochranu proti "ustřelení" ručky..

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od radioelectrum »

Kdysi jsem po něm cosi chtěl a po delší době z něj vylezlo že to není u něj, ale u někoho jiného a že toho dotyčného momentálně nemůže sehnat. Nedoporučuji. Zbytečně ztracený čas emailováním o ničem.

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#6 Příspěvek od foxrider »

KVT - ten divně páchnoucí krámek plný krabic od dveří až dozadu a od podlahy ke stropu ve Vojtěšské je už delší dobu zrušený, kdysi jsem tam párkrát byl a sháněl různé věci. Pán (ing. Dvořák) vždy odpověděl že se podívá nebo pokusí sehnat, zapsal si mně do "objednávkového listu" s nákresem a popisem co chci, jméno, telefon a za jakou cenu bych si to představoval - ať si zkusím zavolat. Že dává přednost telefonu, email a podobné moderní technologie nějak nemusí (nebo tak nějak).
No samozřejmě nikdy nic nesehnal a v tom krámku měl sice spoustu zajímavých věcí, dokázal bych si tam třeba vybrat - ale když jsem tam přímo o něco projevil zájem - tak tam snad neměl nic NORMÁLNĚ ke koupi, nebyl schopen říct kolik za to vlastě chce, u kdejakého cajku se mně ptal něco ve smyslu kolik bych byl za to ochoten dát, nebo tak nějak - jaká by byla vaše představa? Tohle mně fakt nebavilo, zvlášť když o takových věcech nemám ani řádový přehled. A některé drobné věci - u kterých z něj cena vypadla - tam měl pěkně drahé. Taky jsem si kdysi dávno od něj chtěl zapůjčit manuál na nějaké PU xxx pro zkopírování kvůli součástkám - ale poté co mi sdělil cenu a podmínky mně přešla chuť.
Pak jsem se o tom bavil se svým kolegou z práce -(oni se totiž oba dobře znají!) a ten mi o něm pověděl trochu zajímavé věci. :lol:

Uživatelský avatar
Peedros
Příspěvky: 349
Registrován: 07 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzeň

#7 Příspěvek od Peedros »

Na KVT bych doporucoval zapomenout,je to ztrata casu. Shanel jsem u nej EL51ky, hodina telefonu v riti a nakonec z nej vypadlo,ze je sezene, ze nema zadne, ale je to otazka penez a kolik bych za ne byl ochotny dat,ze to bude hodne drahe. 14 dni na to se mi je podarilo koupit nejete za par stovek..

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od radioelectrum »

foxrider píše:Pak jsem se o tom bavil se svým kolegou z práce -(oni se totiž oba dobře znají!) a ten mi o něm pověděl trochu zajímavé věci. :lol:
hned s nimi sem. nemusí se přeci říci o koho se jedná...

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#9 Příspěvek od foxrider »

Je to asi rok co jsme se o něm bavili, bylo toho víc ale vybavuju si nějak snad že jeho ženě už došla trpělivost a se s ním rozvedla a vykopla ho z bytu i s těma krámama (mám za to že kvůli tomu"skladování všeho") tak bydlel prý normálně v autě , v škodovce dvanácettrojce i s tou veteší.


Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#11 Příspěvek od Hydrawerk »

Jinak on tam ani nemá uvedenou adresu a sám sebe nazývá "VIRTUÁLNÍ
MUZEUM KVT - ELEKTRONIKA", takže nějakej prodej či služby ani neslibuje. :-/
https://www.kvt-elektronika.cz/kontakt.htm

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#12 Příspěvek od foxrider »

Hydrawerk: Dřív jí tam měl psanou, když mu ten krámek ještě existoval.

Uživatelský avatar
oravan
Příspěvky: 675
Registrován: 02 led 2010, 01:00

#13 Příspěvek od oravan »

tak Vám všetkým vrelé ďakujem kašlem na to teda

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#14 Příspěvek od foxrider »


Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#15 Příspěvek od pepik9 »

sinclair píše:Neprodáte někdo servis, či pěknou kopii AZS300 Music 30 Stereo? :-)
V zahraničí ?

Odpovědět

Zpět na „Poradna“